GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak otworzyć za pomocą macromedii flash player flash

04.05.2006
14:04
[1]

dehaj [ Pretorianin ]

jak otworzyć za pomocą macromedii flash player flash

jak w tytule wątku

04.05.2006
15:09
smile
[2]

jojko999 [ Generaďż˝ ]

dziwne pytanie. klikasz na flasha prawym i otwórz za pomocą i wybierasz playera. Oczywiście w WinXP.
albo
otwierasz flash player i open i do ścieżki pliku
można też otworzyć przegladarką internetową
a można w flash playerze przekonwertować na plik wykonywalny i wtedy flash ma playera w sobie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.