dehaj [ Pretorianin ]
jak otworzyć za pomocą macromedii flash player flash
jak w tytule wątku

jojko999 [ Generaďż˝ ]
dziwne pytanie. klikasz na flasha prawym i otwórz za pomocą i wybierasz playera. Oczywiście w WinXP.
albo
otwierasz flash player i open i do ścieżki pliku
można też otworzyć przegladarką internetową
a można w flash playerze przekonwertować na plik wykonywalny i wtedy flash ma playera w sobie.