GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry program na stworzenie ciekawego Logo

04.05.2006
13:49
[1]

cycu2003 [ Legend ]

Dobry program na stworzenie ciekawego Logo

Szukam programu dzieki ktoremu stworzylbym fajne logo, ktore potrzebne mi jest do allegro m.in do aukcji i do moich fotek. Ma ktos cos ciekawego ?

04.05.2006
13:50
smile
[2]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Adobe Photoshop

04.05.2006
15:59
[3]

cycu2003 [ Legend ]

a jakis darmowy i prosty w obsludze ?

04.05.2006
16:02
smile
[4]

Pawelk222 [ Konsul ]

Microsoft Paint

04.05.2006
16:04
[5]

Narmo [ nikt ]

Gimp... Chociaż za prosty nie jest. Ale jezeli nie potrafisz tworzyś log to żaden program nie pomoże. POczytaj sobie jakieś tutoriale na temat tworzenia grafik, banerów itp...

04.05.2006
16:05
[6]

Rezor [ antyradio ]

Proponuje Gimp, ma bardzo duże możliwości, a jednocześnie jest darmowy.

04.05.2006
16:26
[7]

halski88 [ Superbohater ]

Gimp.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.