cycu2003 [ Legend ]
Dobry program na stworzenie ciekawego Logo
Szukam programu dzieki ktoremu stworzylbym fajne logo, ktore potrzebne mi jest do allegro m.in do aukcji i do moich fotek. Ma ktos cos ciekawego ?

settogo [ Nie zgadzam się ]
Adobe Photoshop
cycu2003 [ Legend ]
a jakis darmowy i prosty w obsludze ?

Pawelk222 [ Konsul ]
Microsoft Paint
Narmo [ nikt ]
Gimp... Chociaż za prosty nie jest. Ale jezeli nie potrafisz tworzyś log to żaden program nie pomoże. POczytaj sobie jakieś tutoriale na temat tworzenia grafik, banerów itp...
Rezor [ antyradio ]
Proponuje Gimp, ma bardzo duże możliwości, a jednocześnie jest darmowy.
halski88 [ Superbohater ]
Gimp.