GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

konkretn nagrywarka DVD - jest to dobre?

04.05.2006
13:41
[1]

Promyk [ Sylwester B. ]

konkretn nagrywarka DVD - jest to dobre?



dokładnie ta w opisie...
mam z LG mieszane uczucia... ale może ich jakość się poprawiła?

04.05.2006
13:48
[2]

fftc [ Generaďż˝ ]

LG GSA-4167B black posiadam. Sporo problemów było więc nie polecam mimo że na dzień dzisiejszy działa sprawnie..

04.05.2006
14:27
[3]

Promyk [ Sylwester B. ]

i tak się zniechęciłem...

Podstawy zniechęcenia:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.