Promyk [ Sylwester B. ]
konkretn nagrywarka DVD - jest to dobre?
dokładnie ta w opisie...
mam z LG mieszane uczucia... ale może ich jakość się poprawiła?
fftc [ Generaďż˝ ]
LG GSA-4167B black posiadam. Sporo problemów było więc nie polecam mimo że na dzień dzisiejszy działa sprawnie..
Promyk [ Sylwester B. ]
i tak się zniechęciłem...
Podstawy zniechęcenia: