GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Geforce 4 mx 440-8x i VIVO, jak sie zabrac za zgrywanie?

04.05.2006
13:37
[1]

G Unit [ Centurion ]

Geforce 4 mx 440-8x i VIVO, jak sie zabrac za zgrywanie?

mam kartę Geforce 4 mx 440-8x z wejsciem VIVO. nigdy z tego nie korzystałem no oprocz Tv-out ale teraz potrzebny mi jest film z kasety z VHS. podpiąłem wideo pod cinch (wideo-out;composite-in) ale nic mi nie dziala. probowalem przez virtualdub, windows movie maker, ulead video studio9 i nic. moze mam cos zle skonfigurwane bo do konca to nie wiem jak to zrobic. prosilbym o jakies pomocne wskazówki. za pomoc dziekuje

04.05.2006
13:39
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

Nie wiedziałem, że ta karta ma VIVO

04.05.2006
13:41
[3]

G Unit [ Centurion ]

no ta wersja z AGP 8x ma VIVO :P tez sie dowiedzialem dopiero bo 3 latach uzytkowania :D

04.05.2006
13:45
[4]

Narmo [ nikt ]

No to w takim razie powienieneś mieć specjalny kabel rozgałęziający -->
Część kabli działa jako input a część jako output.
Ale mi się wydaje, że to jednak tylko TV-OUT

04.05.2006
13:47
[5]

G Unit [ Centurion ]

no mam tylko ze moj rozowy jest :D no to wiem ze out i input tylko chodzila mi juz co do programow jak do tego sie zabrac

04.05.2006
13:55
[6]

Narmo [ nikt ]

ATI dodało jakiś soft na płycie ze sterownikami. Nie wiem, jak się ma sprawa z kartami nVidii

04.05.2006
14:22
[7]

BigKluch [ Pretorianin ]

Po pierwsze zainstaluj steroeniki WDM. Bez tego nie ruszysz.
Po drugie zainstaluj program do przechwytywania wideo. Jeśli masz WinXP to jest tam Windows Movie Maker. Jeśli nie to poszukaj czegoś na IDG.pl kiedyś zassałem dobry darmowy program Virtualdub. Nazwy nie jestem pewien na 100%.

04.05.2006
15:22
[8]

G Unit [ Centurion ]

a trzeba to jakosc specjalnie skonfigurowac. bo mam to juz zainstalowane :/ ale dalej nic

04.05.2006
15:39
[9]

G Unit [ Centurion ]

no ludzie blagam was. to jest mi bardzo potrzebne. a wy wypisujecie mi poczatki :/ co juz dawno zrobilem. ale zaden z programow nie chce mi "lapac" tego sygnalu :/ plz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.