G Unit [ Centurion ]
Geforce 4 mx 440-8x i VIVO, jak sie zabrac za zgrywanie?
mam kartę Geforce 4 mx 440-8x z wejsciem VIVO. nigdy z tego nie korzystałem no oprocz Tv-out ale teraz potrzebny mi jest film z kasety z VHS. podpiąłem wideo pod cinch (wideo-out;composite-in) ale nic mi nie dziala. probowalem przez virtualdub, windows movie maker, ulead video studio9 i nic. moze mam cos zle skonfigurwane bo do konca to nie wiem jak to zrobic. prosilbym o jakies pomocne wskazówki. za pomoc dziekuje

Narmo [ nikt ]
Nie wiedziałem, że ta karta ma VIVO
G Unit [ Centurion ]
no ta wersja z AGP 8x ma VIVO :P tez sie dowiedzialem dopiero bo 3 latach uzytkowania :D
Narmo [ nikt ]
No to w takim razie powienieneś mieć specjalny kabel rozgałęziający -->
Część kabli działa jako input a część jako output.
Ale mi się wydaje, że to jednak tylko TV-OUT
G Unit [ Centurion ]
no mam tylko ze moj rozowy jest :D no to wiem ze out i input tylko chodzila mi juz co do programow jak do tego sie zabrac
Narmo [ nikt ]
ATI dodało jakiś soft na płycie ze sterownikami. Nie wiem, jak się ma sprawa z kartami nVidii
BigKluch [ Pretorianin ]
Po pierwsze zainstaluj steroeniki WDM. Bez tego nie ruszysz.
Po drugie zainstaluj program do przechwytywania wideo. Jeśli masz WinXP to jest tam Windows Movie Maker. Jeśli nie to poszukaj czegoś na IDG.pl kiedyś zassałem dobry darmowy program Virtualdub. Nazwy nie jestem pewien na 100%.
G Unit [ Centurion ]
a trzeba to jakosc specjalnie skonfigurowac. bo mam to juz zainstalowane :/ ale dalej nic
G Unit [ Centurion ]
no ludzie blagam was. to jest mi bardzo potrzebne. a wy wypisujecie mi poczatki :/ co juz dawno zrobilem. ale zaden z programow nie chce mi "lapac" tego sygnalu :/ plz