strus88 [ Junior ]
Afterfall - CRPG
Intoxicate Interactive pragnie wstrząsnąć światem. Jeżeli po przejściu kultowej serii Fallout czujesz niedosyt przygody - ten news jest dla Ciebie. Już od lat na rynku nie pojawił się godny następca sławnej serii, Intoxicate Interactive planuje zmienić ten stan rzeczy.
Nowopowstająca gra [url=]Afterfall[/url] jest kreowana z myślą o wytyczeniu nowych standardów dla gier postapokaliptycznych. Jej autorzy na chwilę obecną prezentują kilka bardzo ciekawych screenów, które można zobaczyć na www.afterfall.pl. Sądząc z ogromu opisywanych lokacji, złożoności mechaniki oraz, jak głoszą twórcy, nieliniowej fabuły, [url=]Afterfall[/url] może stać się godnym konkurentem Fallouta 3.
Jeżeli jesteś sceptyczny co do powyższych wiadomości, odwiedź www.afterfall.pl i przekonaj się sam. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy Afterfall Community, gdzie każdy fan klimatów postapokaliptycznych znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy.
blood [ Killing Is My Business ]
Ooo ! Burzuazja ! Ciesze sie ze przecie do przodu. Mam nadzieje ze gra jak najszybciej ujrzy swiatlo dzienne. Czekam z niecierpliwoscia !
btw. snilo mi sie dzis ze sasiad gral w Fallouta3 :P I nie chcial mi go porzyczyc !
Mortan [ ]
Super wspaniale, ale robia to jzu bardzo dlugo i jeszcze dluzej beda robic :). Przypomnij sie za 3 lata jak bedzie znanadata premiery :)
gladius [ Subaru addict ]
Kiedyś pisałem, że nazwa "Burżuazja" jest idiotyczna :) A co do samej "gry", to jest to moim zdaniem kolejny projekt-widmo, coś w stylu tego, co tworzy forumowicz Looz chyba, gdzie jedyną rzeczą, która faktycznie powstaje są artworki.
LooZ^ [ be free like a bird ]
gladius : E tam ;)

gladius [ Subaru addict ]
Looz - a jest coś jeszcze? Bardziej materialnego?
ekhm...
LooZ^ [ be free like a bird ]
gladius : Np. folder z calym silnikiem gry lezacy sobie bezpiecznie na moim pulpicie :)
edycja : No i ? :) Jak beda juz prezentowaly zadowalajacy nas poziom to zostana pokazane, spokojnie :)
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Nie ma gry - więc nie ma o czym pisac.
Pogadamy jak wyjdzie.
( w co wątpie )
gladius [ Subaru addict ]
Na wszelki wypadek wspomnę o niej w liście do wnuków.