GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z windowsem

04.05.2006
13:03
smile
[1]

plastuss [ Pretorianin ]

Problem z windowsem

Pokazało mi się ze padłam ofiara piractwa i mam złego windowsa i co mamm zrobic , pokazuje mi zeby wpisac hasło do windowsa inaczej nie wejde do systemu. Jak mozna sobie z tym poradzic? pomózcie mi

04.05.2006
13:03
smile
[2]

Narmo [ nikt ]

Kupić oryginalnego Windowsa

https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
2. Na Forum nie wolno:
- nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym

04.05.2006
13:04
[3]

Akkai [ Konsul ]

Dokładnie. Jak nie umiesz inaczej to kup windowsa.

04.05.2006
13:07
smile
[4]

Gaara [ Senator ]

złamałeś regulamin:P

04.05.2006
13:11
smile
[5]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

plastuss --> i co? myslisz ze dostaniesz odszokodowanie za to ze " padłaś ofiara piractwa" uzywajac pirata? polecam zgłosic sie z problemem na komende, podobno daja w takich przypadkach nowy legalny serial

04.05.2006
13:13
smile
[6]

AirWalk [ Pretorianin ]

poco kupowac nowego windowsa ;) ? można zapłacić 400 zł , przyznac sie, że posiada się piracka wrsje a oni ją legalizują ;) to proste...

04.05.2006
13:28
smile
[7]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

padłam ofiara piractwa

04.05.2006
13:29
[8]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

Jaki biedny w bambuko cie zrobili..........

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.