
plastuss [ Pretorianin ]
Problem z windowsem
Pokazało mi się ze padłam ofiara piractwa i mam złego windowsa i co mamm zrobic , pokazuje mi zeby wpisac hasło do windowsa inaczej nie wejde do systemu. Jak mozna sobie z tym poradzic? pomózcie mi

Narmo [ nikt ]
Kupić oryginalnego Windowsa
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
2. Na Forum nie wolno:
- nie wolno publikować postów naruszających Polskie Prawo, a w szczególności nie wolno publikować żadnych treści związanych z piractwem komputerowym
Akkai [ Konsul ]
Dokładnie. Jak nie umiesz inaczej to kup windowsa.

Gaara [ Senator ]
złamałeś regulamin:P

yellowfox [ Uśmiechnij się ]
plastuss --> i co? myslisz ze dostaniesz odszokodowanie za to ze " padłaś ofiara piractwa" uzywajac pirata? polecam zgłosic sie z problemem na komende, podobno daja w takich przypadkach nowy legalny serial

AirWalk [ Pretorianin ]
poco kupowac nowego windowsa ;) ? można zapłacić 400 zł , przyznac sie, że posiada się piracka wrsje a oni ją legalizują ;) to proste...

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
padłam ofiara piractwa
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
Jaki biedny w bambuko cie zrobili..........