MGS_Saladin [ ]
openGL - najnowesze sterowniki
skad mozna pobrac najnowsze stery do openGL

-Vega- [ Pretorianin ]
MGS_Saladin [ ]
a to one są razem ze sterownikami do grafiki? a są jakies oddzielne?

-Vega- [ Pretorianin ]
Nie wiem ja zassałem te i wszystko mi "gra".
Narmo [ nikt ]