GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rachunki w ORANGE

04.05.2006
12:22
smile
[1]

eJay [ Gladiator ]

Rachunki w ORANGE

Hej

Dzis dostałem rachunek pocztą do zapłacenia. Problem jest taki, ze przykleił się on do wewnętrznej części koperty (nawalili jakiegos kleju chyba) po obu stronach. Jedynym skutecznym sposobem na wyjęcie rachunku okazało sie lekkie naddarcie go. Usunęło mi jego dolną częśc (tą ze stemplem). I teraz pytanie:

Czy taki nadniszczony rachunek przyjmą mi na poczcie badz w banku?

04.05.2006
15:30
[2]

StifflersMum [ Konsul ]

zadzwoń do orange to przyśla Ci nowy

04.05.2006
15:33
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Możesz też zapłacić w "Orange" , w większych punktach są chyba kasy .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.