GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki (lady Punk) ?

04.05.2006
11:39
[1]

Bushido [ Umbra ]

Szukam piosenki (lady Punk) ?

Takie coś, wiem, że znana ale tytółu nie znam :/ : jeszcze dzis moglem zmienic w sobie cos i odleciec byle gdzie..... cos takiego

04.05.2006
11:40
[2]

slot5 [ Dragon ]

możę chodzi Ci o "małą Lady Pank"
autorstwa oczywiście Lady Pank :)

04.05.2006
11:41
[3]

M'q [ Schattenjäger ]

Lady Pank - Znowu pada deszcz

04.05.2006
11:42
[4]

piokos [ Mr Nice Guy ]

"Znowu pada deszcz"

google in 5 seconds

p.s. "TYTUŁU"

04.05.2006
11:42
[5]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

popraw błedy :P --> tytUłu





(Znaleziono w 0,22 sek.)

04.05.2006
11:42
[6]

Punks Not Dead [ change my nick ]

google mówi:
Lady PAnk - Znowu pada deszcz

04.05.2006
11:43
[7]

Bushido [ Umbra ]

Dzięki !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.