GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

malo brakowalo a bylbym bez palca :(

04.05.2006
11:39
[1]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

malo brakowalo a bylbym bez palca :(

ja piernicze :( bylem w garazu i robilismy przy maszynach i wsadzilem palec miedzy metalwe czesci a tata ruszyl nia i przycielo mi kciuk. Zszedl mi paznokiec, dobrze ze szybko zabralem bo nie mialbym pol palca. wiecie moze ile czasu bedzie odrastal nowy? cholernie boli ale jakos jeszcze siedze...

04.05.2006
11:41
[2]

Hitmanio [ Legend ]

Uuu... współczuję, miałem podobnie ale nic groźnego :) Odrastanie? zależy jak bardzo se go przyciołeś...

04.05.2006
11:41
[3]

eJay [ Gladiator ]

2-3 tygodnie.

04.05.2006
11:42
[4]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Mi też kiedyś paznokieć poleciał jak przy pompie mi go ścisnęło. Ale to było dawno i nie pamiętam jak długo odrastał. Przypomnij sobie ile miałeś mm tygodniowego przyrostu zwykle i sobie oblicz :D

04.05.2006
11:44
[5]

@@@ [ Generaďż˝ ]

eJay <-- Co 2-3 tygodnie to ty moze obcinasz paznokcie :) , ale cały może odrastać nawet do roku czasu (zwykle pare miesiecy).

04.05.2006
11:45
[6]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

do wesela sie zagoi :)

04.05.2006
11:48
smile
[7]

Gaara [ Senator ]

Jak długo będzie odrastał nowy palec?

spoiler start
dobrze ze szybko zabralem bo nie mialbym pol palca. wiecie moze ile czasu bedzie odrastal nowy?
spoiler stop

04.05.2006
11:48
[8]

Arxel [ Speedcuber ]

wiecie moze ile czasu bedzie odrastal nowy?
palec?.. ciezko bedzie:D zawsze mozna przyszyc ten ktory odlecial..
a paznokiec to baaardzo dlugo :) zalezy jaki masz organizn ile wapna (wapnia?) czy jakos tak..
jedzduzo wap.. wapienia to bedzie dobrze..
ale szybko go nie ujrzysz.. ;] - mowa o paznokciu:P

heh.. minimalnie sie spoznilem:P

04.05.2006
11:49
[9]

piokos [ Mr Nice Guy ]

wapno też może jeść, byle nie gaszone :)

04.05.2006
11:51
[10]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Prosze , tylko NIE DAWAJ zdjec.

Na sama mysl przechodza mi ciarki :/

04.05.2006
11:51
smile
[11]

Gaara [ Senator ]

a no właśnie! zapodaj zdjęcie;)

04.05.2006
11:51
[12]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

nie no mowa o paznokciu :) wychodzi na pare miechow... jak ja to przezyje :(

04.05.2006
11:52
[13]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

mam zabandazowany i wole nie zdejmowac bo sam zaraz padne

04.05.2006
11:53
[14]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Zdjęcie mile widziane:P

04.05.2006
11:55
smile
[15]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

Dawaj fotę! Tym paznokciem narazie w nosie nie podłubiesz :D

04.05.2006
11:57
[16]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

moze jutro dam :) dzis nie jestem w stanie bo sie trzese na sama mysl. Jutro do szkoly nie wiem jak ja bede pisal

04.05.2006
11:59
[17]

Dzideek [ Konsul ]

Ja miałem przytniętego paznokcia metalowym wiadrem. Obcięło mi pół paznokcia i odrastał mi chyba miesiąc

04.05.2006
12:00
[18]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

ale jutro to już nieświeży będzie.

04.05.2006
12:02
smile
[19]

Gaara [ Senator ]

I poco jutro masz iść do szkoły:P Nie idź:P

04.05.2006
12:06
[20]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

2-3 tygodnie.

chyba zwariowales.. miesiace to moze i tak. i predzej 3-4. tez mi zlazil nie dawno. pol roku prawie sie z tym meczylem. i uwazaj zeby go znow nie przytrzasnac gdzies, bo jak ci krzywo wyrosnie, bedziesz mial problem (zrywanie i powtorka z rozrywki).

04.05.2006
12:07
[21]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

w sumie jutro 3 lekcje (matury) to moze i racja zeby nie isc

04.05.2006
12:09
[22]

Baalnazzar [ Pretorianin ]

ja ci mówie - nie warto iść.

04.05.2006
12:11
smile
[23]

Gaara [ Senator ]

Ja w takich momentach nie ide do budy:P

04.05.2006
12:16
smile
[24]

eJay [ Gladiator ]

eJay <-- Co 2-3 tygodnie to ty moze obcinasz paznokcie :) , ale cały może odrastać nawet do roku czasu (zwykle pare miesiecy).

Paznokcie u reki, wyrwane na dodatek czy tam usuniete bardzo szybko odrastają. Z kciuka moze to byc nieco dluzsza sprawa (ok. 1,5 miesiaca), ale nie roczna - bez przesady:)

I mowi ci to weteran w tych sprawach - nabawilem sie kontuzji podczas meczu w piłke. Gosc mi wjechal na palce u nogi wslizgiem, wyłamał paznokcia i skrzywił łozysko przez co juz 5 razy mi wyrwali pazokcie:)

04.05.2006
15:02
[25]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Z miesiąc to ty musisz poczekać

04.05.2006
15:05
smile
[26]

hen1o [ Konsul ]

Hehe, mi kiedys tez spadl paznokiec :P Juz nie mowie w jakich okolicznosciach ;) Bedzie ci odrastal 1.5 - 2 miesiace, raczej nie wiecej. Po ok. tygodniu miejsce na paznokciu pokryje sie taka "błonką" i nie bedzie strasznie wygladalo :)

04.05.2006
15:06
[27]

J0lo [ Legendarny Culé ]

eJay ma rację. sam miałem dosyć nieciekawe przeżycie - podczas wygłupiania się w podstawówce kumpel nadepnął mi na palec przypadkowo i odrastał góra miesiąc i to cały ( co prawda szybciej by było gdybym cały paznokieć zdjął z palca ale zostawiłem go i miałem później taki powiedzmy kanionik pośrodku palca :))

04.05.2006
15:19
[28]

Radziu_1990 [ Konsul ]

Iverson#3 - Jak mi się paznokieć zerwał to pojechałem na pogotowie i mi zabandażowali palec, a potem przez miesiąc musiałem go moczyć w jakimś g*wnie.

04.05.2006
15:22
[29]

AirWalk [ Pretorianin ]

2-3 tygodnie?? Jak mi zszedl paznokiec to mi odrastał ponad pół roku...straszna sprawa :/

04.05.2006
15:26
smile
[30]

gladius [ Subaru addict ]

Przypomniał mi się motyw z Psów 2...
- Mój kciuk, co ja zrobię bez kciuka?

04.05.2006
15:30
[31]

mirencjum [ operator kursora ]

Może będzie o tym w "Panoramie" , muszę oglądać .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.