GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

MA PYTANIE

04.05.2006
09:26
smile
[1]

hbfxcsxfv fgvgtdfrdedse [ Legionista ]

MA PYTANIE

ja chcialem sie zapytac bo jak sa komendarze do gier to co to znaczy OBRAZKI DO STARSZYCH POSTÓW SA USUWANE.

04.05.2006
09:32
[2]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Oznacza to tyle, ze komentowane gry i komentarze pod ta grą są stare i usuwane po to aby oszczędzić miejsce na serwerze Gry-Online i żebyś mógł się cieszyć dużą wydajnością tegoż serwera.

04.05.2006
09:32
smile
[3]

Loon [ Perfekt ]

Po prostu trzymanie olbrzymiej ilosci zdjec na forum mija sie z celem, a zajmuje to cholernie duzo miejsca, dlatego obrazki przy postach, które mają bodajże 6 miesiecy są po prostu usuwane :).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.