GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

grał ktoś w któregoś z tych MMORPG??

04.05.2006
08:34
smile
[1]

DEFEDos [ Centurion ]

grał ktoś w któregoś z tych MMORPG??





Z tego co wyczytałem to te gry są za free, z tych 3 gier to najbardziej widzi mi się ta pierwsza, więc pytanko: kto gra/grał w którąś z tych gier?? i czy poleca??
A najlepiej niech się wypowie ten co grał we wszystkie i mi poleci tą najlepszą ;)

04.05.2006
08:38
[2]

eJay [ Gladiator ]

Doo Online - bardzo podobne do KAL Online.
Tufr Battles - ze screenow wyglada bardzo dobrze, ale sa problemy z rejestracja i niestety nie mogłem skosztowac gameplaya
Thang Online - odradzam, znacznie gorsze niz MU Online.

04.05.2006
08:42
[3]

DEFEDos [ Centurion ]

Kal online mi się nie podobało :/ ale Silkroad już tak, więc bardziej silkroad czy może Kal online???

a może być coś gorsze od MU (poza Tibią) :]
Dzięki za info.

04.05.2006
08:46
smile
[4]

DEFEDos [ Centurion ]

>>>Tufr Battles - ze screenow wyglada bardzo dobrze, ale sa problemy z rejestracja i niestety nie mogłem skosztowac gameplaya

ja się zarejestrowałem bez większych problemów, z tym że nie wolno zaznaczyć Poland ja dałem Czech Republic (jacyś rasiści czy co :/ ), jak zaznaczysz Poland wypada błąd więc zmień na inny kraj,
teraz zostanie mi ściagać te 2 gry :]

04.05.2006
08:53
[5]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

w Silkroad'a gram na serwerze Aege - jest tam nawet jakaś gildia chyba GoL'asów. Z tego co wiem w to gra więcej Polaków niż choćby w Kal. Obszar gry obejmuje na razie Chiny a docelowo ma być udostepniony cały jedwabny szlak -> europa ^^ Jakiś większych niedogodności nie ma - czasami laguje serwer. Grafika ładna i nie zacina się nic a nic. Co ciekawe jest to wersja beta [Azjaci już grają w fulla] a gra po rozszerzeniu ma zostać free.

ps. na jakby już patrząc po screenach nao Tufr Battles to nie podoba mi sie :>

pps. no dobra "gram" w sensie od jakiegoś tygodnia :P chciałem zacząc grać w Guild Wars albo Lineage2 ale trafiłem na razie do SR :P

04.05.2006
09:02
[6]

DEFEDos [ Centurion ]

W silku mam postać na 52 lvlu i mi się nie chce już grać, do tego silk nie ma być za free tylko cały czas jest, z tym że mozna za $$ kupić sobie dodatkowe żeczy jak małpa do zbierania dropów czy podwójny exp., a lokacje Europy będą dopiero za pół roku więc lipa :/

narazie ściagam tą pierwszą grę :]

04.05.2006
09:13
[7]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

No napisałem, że ma zostać free :>
A za pół roku myśle już rozrabiać w L2, płatne, bo płatne ale widać i czuć za co sie płaci ^^

Silkroad to takie zapoznanie sie z tego typu grami, bo do tej pory siedziałem albo w grach typu xwars, ogame albo mp jak kłejki, anrile, DoD, BF2 itd itp ;-)

Tu coś sreenów nawieźli z gry:

Jakies takies słabsze graficznie i szczegółowo sie to wydaje niż choćby SR.


ps. DEFEDos a na jakim servie i gildii grałeś?

04.05.2006
09:22
[8]

Pooki [ Junior ]

ja grałem w silka i nie przypadł mi za bardzo do gustu...dobiłem do 20...i po prostu mi sie znnudził....znam wiele osób którzy mieli podobną sytuacje jak ja...wiec:>
od stycznia gram na pirackim servie l2, i mi sie gra spoko :), zagrałbym w sumie na offie, ale 50 zł trza zabulic na miecha ;p

Pozdro :)

04.05.2006
09:27
[9]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Pooki ja mam 17lvl - chyba :D - i ciagnie mnie ta gra, tym bardziej, ze mnie kolega w gildie wciaga - a wtedy hoho się będzie działo :> A co do L2 to kazdy mi mówił, że nie ma co porównywać grania na prv z graniem oryginalnym, duuuuża róznica. Stąd przyzwyczajam sie do takich gier poprzez SR a potem L2 od razu ;-)

04.05.2006
09:31
smile
[10]

DEFEDos [ Centurion ]

Brisk, grałem (czasem wejde zobaczyć co się dzieje) na serwie Troy i wiem że na innych nie ma aż takich lagów jak na tym, w weekendy to czasem nawet pograć się nie dało takie lagi :/
a gildia to EVOLUTION ( lvl 4, czyli max. :]

04.05.2006
09:35
smile
[11]

DEFEDos [ Centurion ]

>>>....a wtedy hoho się będzie działo....


pogadamy jak bedziesz miał lvl 52 :D

04.05.2006
09:37
smile
[12]

Brisk. [ Gajowy Gugala ]

Ale ja nie pisałem kiedy wejde do gildii a wtedy jak wejde:P A do tego czasu hohoho :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.