ADEK24 [ Kocham Marysienieczke ]
Okladki i tytul mp3 na pulpicie?
Mam pytanie czy jest taki program ktory na pulpicie wyswietla to co jest odtwarzane w winampie wraz z okladka?? Prosze o pomoc o nazwe programu:)

xion [ Generaďż˝ ]
;p a jest taki program ;] ?
Tez bym chcial :D
Yari [ Juventino ]
Hmm nie sądze żeby było coś takiego , ale moge się mylić.
A nie lepiej przesiąśc się z winnampa na foobara ? ----->
TyTuSPL [ United! Man United! ]
a jak można ustawić żeby tak było ?
Ellanel [ Astral Traveler ]
Zarówno do winampa jak i foobara jest plugin o nazwie "toaster" z tym, że nazwa dla foobara to foo_toaster.dll
Dla winampa jest tutaj : a do foobara możesz poszukać na forum hydrogenaudio.
MartiniBianco [ Konsul ]
Yari--->>>> jaką wersję foobara masz bo mój wygląda zupełnie inaczej
ADEK24 [ Kocham Marysienieczke ]
w ostatecznosci moze byc foobar bo pamietam ze byl program ktory wyswietlal okladki mp3 na pulpicie z foobara tylko jaki to byl??