GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Okladki i tytul mp3 na pulpicie?

04.05.2006
08:03
[1]

ADEK24 [ Kocham Marysienieczke ]

Okladki i tytul mp3 na pulpicie?

Mam pytanie czy jest taki program ktory na pulpicie wyswietla to co jest odtwarzane w winampie wraz z okladka?? Prosze o pomoc o nazwe programu:)

04.05.2006
08:06
smile
[2]

xion [ Generaďż˝ ]

;p a jest taki program ;] ?
Tez bym chcial :D

04.05.2006
09:20
[3]

Yari [ Juventino ]

Hmm nie sądze żeby było coś takiego , ale moge się mylić.
A nie lepiej przesiąśc się z winnampa na foobara ? ----->

04.05.2006
09:31
[4]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

a jak można ustawić żeby tak było ?

04.05.2006
09:39
[5]

Ellanel [ Astral Traveler ]

Zarówno do winampa jak i foobara jest plugin o nazwie "toaster" z tym, że nazwa dla foobara to foo_toaster.dll

Dla winampa jest tutaj : a do foobara możesz poszukać na forum hydrogenaudio.

04.05.2006
10:23
[6]

MartiniBianco [ Konsul ]

Yari--->>>> jaką wersję foobara masz bo mój wygląda zupełnie inaczej

04.05.2006
10:24
[7]

ADEK24 [ Kocham Marysienieczke ]

w ostatecznosci moze byc foobar bo pamietam ze byl program ktory wyswietlal okladki mp3 na pulpicie z foobara tylko jaki to byl??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.