
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Troche (strasznych) Świąt:D
Tak mnie coś na nastrój świąteczny wzieło
Kolęda "od tyłu" niezle daje:P
Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-05-04 00:38:38

Loon [ Perfekt ]
Głosu nie ma wiec mnie nic a nic nie ruszylo :)
Shilka [ Konsul ]
Na niektóre linki nie muszę klikać, wystarczy że zerknę na nazwę i już wiem co to.

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare:)
ale jak ktoś nie zna to sie przestraszyć idzie:P chociaz mnie nie ruszyło:P

gregol [ Junior ]
No to mamy kolejna tapete :)
...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
Mnie nie przestraszyło-bo się spodziewałam co tam bedzie:P

techi [ Legend ]
:)
Widziałem, ale odziwo nie pamiętałem:D
Przestraszyć to się akurat nie rpzestraszyłem, ale domownicy czuwają:D