GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Troche (strasznych) Świąt:D

04.05.2006
00:16
smile
[1]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Troche (strasznych) Świąt:D

Tak mnie coś na nastrój świąteczny wzieło
Kolęda "od tyłu" niezle daje:P



Wiadomość została zmieniona przez Moderatora | 2006-05-04 00:38:38

04.05.2006
00:17
smile
[2]

Loon [ Perfekt ]

Głosu nie ma wiec mnie nic a nic nie ruszylo :)

04.05.2006
00:18
[3]

Shilka [ Konsul ]

Na niektóre linki nie muszę klikać, wystarczy że zerknę na nazwę i już wiem co to.

04.05.2006
00:18
smile
[4]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

staaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare:)

ale jak ktoś nie zna to sie przestraszyć idzie:P chociaz mnie nie ruszyło:P

04.05.2006
00:32
smile
[5]

gregol [ Junior ]

No to mamy kolejna tapete :)

04.05.2006
00:38
[6]

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]

Mnie nie przestraszyło-bo się spodziewałam co tam bedzie:P

04.05.2006
01:19
smile
[7]

techi [ Legend ]

:)
Widziałem, ale odziwo nie pamiętałem:D
Przestraszyć to się akurat nie rpzestraszyłem, ale domownicy czuwają:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.