GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czytanie wątków - czy też tak macie?

03.05.2006
23:27
smile
[1]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Czytanie wątków - czy też tak macie?

Wchodzisz na forum, przeglądasz wątki i otwierasz te interesujące. Nastepnie czytasz tylko te, które nie mają za wiele postów. Reszte wyłączasz bo nie chce Ci się tyle czytać - też tak macie?? Glupi wątek, ale są gorsze... :P

03.05.2006
23:28
smile
[2]

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]

nie :)

03.05.2006
23:29
[3]

alpha4175 [ Jeep Driver ]

Hmm to zależy... jak jest interesujący temat to mogę i wszystkie przeczytać.

03.05.2006
23:29
smile
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]

Ja oglądam tylko obrazki. :) ...ale tylko te bez tekstu, bo nie chce mi się czytać. ;]

03.05.2006
23:29
[5]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

nie wiem, nie chce mi się czytać tego topicu - za dużo postów

03.05.2006
23:29
smile
[6]

siwCa [ bananowy kochanek ]

ja w sumie jak jestem na forum czytam wszystkie.. a, że dość często jestem sprawdzam tylko te nowe...

03.05.2006
23:31
smile
[7]

Mazio [ Mr Offtopic ]

jak się otwiera wątki?

03.05.2006
23:32
smile
[8]

kowalskam [ Senator ]

ja juz dawno umiem cztac i takich problemow nie mam :)

03.05.2006
23:32
[9]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

mam podobnie, ba, nawet nie chce mi sie logowac, zeby sie dopisac do watku, w ktorym mam nawet cos do powiedzenia ;)

03.05.2006
23:33
smile
[10]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Czasem znam odpowiedź na kogoś pytanie, ale jak mam pierw przeczytać 87 dłuuuugich wątków żeby sprawdzić czy już nie padła to mi się odechciewa...

03.05.2006
23:33
[11]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Mazio ----> ALT + F4

hahahaha, jaki ja zabawny

kurcze, koniecznie muszę to dać w spojlerze:

spoiler start

hahahaha, jaki ja zabawny

spoiler stop


(takich właśnie postów nie czytam).

03.05.2006
23:35
smile
[12]

Mazio [ Mr Offtopic ]

jesteś zabawny Macu

03.05.2006
23:35
[13]

BBC BB [ massive attack ]

Macu -->> Coś kręcisz, mi tym sposobem zamyka się przeglądarka :(

03.05.2006
23:37
smile
[14]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Macu czemu podałeś komendę do zamknięcia przeglądarki?

spoiler start
Ironizuję.
spoiler stop

03.05.2006
23:38
[15]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

A mi się faktycznie tak otwierają wątki.

03.05.2006
23:38
smile
[16]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Macu - ciekawe ilu teraz zamknęło przeglądarkę...

03.05.2006
23:38
[17]

Drozdi [ Konsul ]

BBC , NBP czy jak Ci tam...nie osłabiaj mnie :P prowokator z Ciebie i Ci siew sumie udało :P

edit: kwiat polskiej inteligencji ;p

03.05.2006
23:40
smile
[18]

BBC BB [ massive attack ]

Drozdi -->> NBP? Hehehee Tobie też się udało :P
ja kwiatem inteligencji? No nie przesadzaj hehehe :D

03.05.2006
23:40
smile
[19]

Mazio [ Mr Offtopic ]

a nie mówiłem

03.05.2006
23:42
smile
[20]

Loon [ Perfekt ]

Ja mam podobnie jak autor wątku :).

03.05.2006
23:45
smile
[21]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Dobra 20 wątków jest, dalej nie czytam

03.05.2006
23:45
smile
[22]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

NIE

spoiler start
a o co wogole chodzi??
spoiler stop

03.05.2006
23:47
[23]

Drozdi [ Konsul ]

teraz będzie OT - BBC BB --> to nei miało być śmieszne :P ide spać bo trzeba rano wstać na maturke ;p dobrej nocki życze

ps.teraz bez OT...mam tak jak mayday...co za długie to nie czytam;] może jakbym czytał po pare tysięcy słów na minute to może...ale niestety nie jestem aż tak uzdolniony ;D

03.05.2006
23:48
smile
[24]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

ja tam wchodze i patrze co na pierwszej stronie leży :)
Np. Wątek "The Screeners " wchodze i patrze czy znam gierke :)
Albo Wątek o ogame wejde i poczytam co się dzieje.
Także i wątki z inetu chętnie odwiedzam i te z fajnym tytułem ;)

03.05.2006
23:49
[25]

craym [ Senator ]

ja czesto przegladam watki na forum dlatego zadne dlugasny nie jest w stanie mnie zaskoczyc bo zwykle juz 3 razy czytalem posty w nim opublikowane :PP

03.05.2006
23:55
smile
[26]

Mayday1 [ Pretorianin ]

Dobra trza spać. 4:30 do pracy trza wstać. Narazie

04.05.2006
15:39
[27]

StifflersMum [ Konsul ]

różnie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.