
Mayday1 [ Pretorianin ]
Czytanie wątków - czy też tak macie?
Wchodzisz na forum, przeglądasz wątki i otwierasz te interesujące. Nastepnie czytasz tylko te, które nie mają za wiele postów. Reszte wyłączasz bo nie chce Ci się tyle czytać - też tak macie?? Glupi wątek, ale są gorsze... :P

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
nie :)
alpha4175 [ Jeep Driver ]
Hmm to zależy... jak jest interesujący temat to mogę i wszystkie przeczytać.

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Ja oglądam tylko obrazki. :) ...ale tylko te bez tekstu, bo nie chce mi się czytać. ;]
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
nie wiem, nie chce mi się czytać tego topicu - za dużo postów

siwCa [ bananowy kochanek ]
ja w sumie jak jestem na forum czytam wszystkie.. a, że dość często jestem sprawdzam tylko te nowe...

Mazio [ Mr Offtopic ]
jak się otwiera wątki?

kowalskam [ Senator ]
ja juz dawno umiem cztac i takich problemow nie mam :)
^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]
mam podobnie, ba, nawet nie chce mi sie logowac, zeby sie dopisac do watku, w ktorym mam nawet cos do powiedzenia ;)

Mayday1 [ Pretorianin ]
Czasem znam odpowiedź na kogoś pytanie, ale jak mam pierw przeczytać 87 dłuuuugich wątków żeby sprawdzić czy już nie padła to mi się odechciewa...
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Mazio ----> ALT + F4
hahahaha, jaki ja zabawny
kurcze, koniecznie muszę to dać w spojlerze:

Mazio [ Mr Offtopic ]
jesteś zabawny Macu
BBC BB [ massive attack ]
Macu -->> Coś kręcisz, mi tym sposobem zamyka się przeglądarka :(

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Macu czemu podałeś komendę do zamknięcia przeglądarki?
Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]
A mi się faktycznie tak otwierają wątki.

Mayday1 [ Pretorianin ]
Macu - ciekawe ilu teraz zamknęło przeglądarkę...
Drozdi [ Konsul ]
BBC , NBP czy jak Ci tam...nie osłabiaj mnie :P prowokator z Ciebie i Ci siew sumie udało :P
edit: kwiat polskiej inteligencji ;p

BBC BB [ massive attack ]
Drozdi -->> NBP? Hehehee Tobie też się udało :P
ja kwiatem inteligencji? No nie przesadzaj hehehe :D

Mazio [ Mr Offtopic ]
a nie mówiłem

Loon [ Perfekt ]
Ja mam podobnie jak autor wątku :).

Mayday1 [ Pretorianin ]
Dobra 20 wątków jest, dalej nie czytam

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
NIE
Drozdi [ Konsul ]
teraz będzie OT - BBC BB --> to nei miało być śmieszne :P ide spać bo trzeba rano wstać na maturke ;p dobrej nocki życze
ps.teraz bez OT...mam tak jak mayday...co za długie to nie czytam;] może jakbym czytał po pare tysięcy słów na minute to może...ale niestety nie jestem aż tak uzdolniony ;D

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
ja tam wchodze i patrze co na pierwszej stronie leży :)
Np. Wątek "The Screeners " wchodze i patrze czy znam gierke :)
Albo Wątek o ogame wejde i poczytam co się dzieje.
Także i wątki z inetu chętnie odwiedzam i te z fajnym tytułem ;)
craym [ Senator ]
ja czesto przegladam watki na forum dlatego zadne dlugasny nie jest w stanie mnie zaskoczyc bo zwykle juz 3 razy czytalem posty w nim opublikowane :PP

Mayday1 [ Pretorianin ]
Dobra trza spać. 4:30 do pracy trza wstać. Narazie
StifflersMum [ Konsul ]
różnie