GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

piesek Leszek

03.05.2006
22:51
[1]

2kaii [ Konsul ]

piesek Leszek

Tak, wiem, ze bylo. Warto przypomniec :] kupilem wlasnie Kartony, dvd za 19.40. Polecam! 44 odc. "Pieska Leszka", "Push-Upek" oraz "Pod gradobiciem pytan" :)

03.05.2006
22:53
[2]

Bushido [ Umbra ]

Ale zryte !

03.05.2006
22:58
[3]

Shilka [ Konsul ]

Ah te amstafy...

03.05.2006
23:01
[4]

2kaii [ Konsul ]

po czem wnosisz, ze akurat amstafy?
Mnie osobiscie to bulteriera przypomina bulteriera

03.05.2006
23:02
[5]

Shilka [ Konsul ]

Tak żartuję.

03.05.2006
23:02
[6]

Leilong [ Generaďż˝ ]

4fun.tv? (jeszcze nie lookałem)

03.05.2006
23:06
[7]

The LasT Child [ GoorkA ]

poziom pieska Leszka jest beznadzieny...

03.05.2006
23:08
[8]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

patrz post TLC
dno

03.05.2006
23:08
smile
[9]

Taven [ Konsul ]

Porąbane te Kartony... mimo to i tak je lubię :P Czysta, odstresowująca głupota :)

03.05.2006
23:17
[10]

McClanesHungOver2 [ Konsul ]

Dobra jest tylko ta kreskówka z Hitlerem i miś push-upek, a reszta jest kiepska.

03.05.2006
23:17
[11]

2kaii [ Konsul ]

lezy piesek leszek w budzie
pojawia sie kot
mruczy
oczywiscie przed buda lezy kosc
przechodzi przez cala dlugosc ekranu mruczacy, czajacy sie kot
za chwile znika
jeszcze raz przechodzi mruczac
znowu znika
za chwile znowu przychodzi
ale zmierza w kierunku kosci
zagadka

co sie stanie?

03.05.2006
23:19
smile
[12]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Fuck !! W Asterze zdjeli mi 4fun.tv Chyba przechodzę na UPC. Czy u was w Asterze też nie ma 4funa ?? (W-wa)

03.05.2006
23:23
[13]

craym [ Senator ]

slabe

03.05.2006
23:25
[14]

2kaii [ Konsul ]

na zagadke odpowiadac, nie krytykowac. Przypomniec sobie slowa pana z "Rejsu" o krytykowaniu.

03.05.2006
23:30
[15]

The LasT Child [ GoorkA ]

wypowiedź Crayma była raczej o samej kreskówce, anie o zagadce. nie licz by ktos na tym forum czytal cos wiecej niz pierwszy post ;P

03.05.2006
23:32
[16]

2kaii [ Konsul ]

ocenianie po 3 minutach z conajmniej 30 jak nie wiecej mija sie z celem.

03.05.2006
23:38
smile
[17]

SebNET [ Nigga 4 Life ]

Hehe dobry jest przed ostatni odcinek z tego Youtube'a.

"Cicho Leszek" "Auuuu" "Lezec skurw*****"

:D

03.05.2006
23:43
[18]

2kaii [ Konsul ]

a to inna GITprodukcja.

04.05.2006
00:09
[19]

SirZawisza [ Pretorianin ]

Dno kompletne dno bez sensu w kazdym odcinku kogos zagryza i jaki przykld dajecie dzieciom zeby kotki i ptaszki zagryzaly ta bajka jest przepelniona krwaia (choc jej nie widac) i przemoca. To byla taka krotka dygresja z mojej strony :P.

04.05.2006
00:15
[20]

2kaii [ Konsul ]

swietna, gratuluje!!!

04.05.2006
00:20
smile
[21]

Nasty Hacker [ Legionista ]

Doceniam starania autorow, nie kazdemu by sie chcialo bawic w rysownie i animowanie. Mieli chlopaki pomysl, wcielili go w zycie... niby takie proste i latwe - ale jak sie mowi...
Zainteresowalo sie tym 4fun.tv czyli mozna rzec ze odniesli sukces i gratulacje.

Jak chodzi o moja opinie, plyne z pradem tego watku :)

04.05.2006
00:31
[22]

2kaii [ Konsul ]

no ale co z zagadka????

04.05.2006
00:31
smile
[23]

Yossarian [ RY!!! ]

Nie wszyscy rozumieją absurd tkwiący w tworach ZF Skurcz/GIT Studio. Tak samo nie wszyscy śmieją się przy żartach Johna Cleese'a (względnie - gagach Monty Pythona). Wystarczy być prostakiem (albo słuchać Iron Maiden). To wytłumaczy z pewnością ocenę w stylu: 'dno. nic z tego nie rozumiem.' :-]

04.05.2006
00:34
smile
[24]

ronn [ moralizator ]

Lubie Push-UP'ka, ale najbardziej 'pod gradobiciem pytan'.

Yossarian -> Slucham IM ;P

04.05.2006
00:35
[25]

Yossarian [ RY!!! ]

Odpowiedź na zagadkę:

włączy się alarm? ;-D

04.05.2006
00:36
smile
[26]

Nasty Hacker [ Legionista ]

2kaii - wiele jest mozliwosci :) autentycznie pies by kota... zhakowal, ale w tym wypadku pie

04.05.2006
00:39
[27]

Yossarian [ RY!!! ]

ronn -> To było do łosiów z góry ;-)

Spróbujcie lepiej ich filmów.




Szczególnie polecam Tęczę, Bułgarski Pościkk i Dużo Honor 7. :-D

04.05.2006
00:43
[28]

Yoghurt [ Legend ]

Yoss- powoływanie sie na Monty Pythona w kontekście humoru prezentowanego przez "Kartony" to raczej nie najlepszy pomysł. Push-upek prezentuje humor o chlaniu, bekaniu i pierdzeniu z akompaniamentem teoretycznie zabawnych cienkich głosików. Pies Leszek własciwie nie robi nic, co by rozsmieszało. "Pod gradobiciem" leci po prostym dowcipie politycznym i tak prostych skojarzeniach, ze scenariusze zdaje sie pisać 5-latek ze zbyt długim dostepem do telewizji. A "zcieniowanie" głosów, jak juz mówiłem, przestało mnie śmieszyć w czasach, gdy trafiłem w przedszkolu do starszaków. Reszta GIT-produkcji podobną żenadę odstawia.

ZF Skurcz doceniam za jak najbardziej absurdalne poczucie humoru, łączenie prostackości z totalnym odjazdem i miłością do klasyków kiczu ze starymi filmami karate na czele. ZF Skurcz trzeba załapac, tak samo jak MP. Wystarczy zreszta przyjść na koncerty Dr Yry i spółki by zrozumieć, w jakich pojebanych klimatach sie kręcą (Yry w kaloszach i szortach, z przyklejonym afro, śpiewający o Zetorze, w czasie gdy reszta zespołu odstawia pokaz amatorskiego Karate).

Natomiast GIT-projekty poziomem obracają się raczej w rejonach polskich sitcomów i prostackości. I tylko prostackości. Nic więcej, nie widze tu żadnej absurdalności w stylu MP, żadnego teatru absurdalnego kiczu a'la Skurcz, ba, nie ma to anwet pierwiastka totalnego, pieprzniętego, stworzonego chyba w narkotykowym widzie odjazdu fleszów w stylu dziewuszka z porem czy Badger Badger.

04.05.2006
00:52
[29]

The LasT Child [ GoorkA ]

podpisuje się pod tym co napisał Yoghurt. Dziwię się jak można porównywać MP do tych animków.

04.05.2006
00:53
[30]

Yossarian [ RY!!! ]

Yoghurt --> I to, i to robią ci sami goście. To się czuje. Trzeba być naprawdę mocno pieprzniętym, żeby mieć podobne pomysły, jak bracia W.

Co do samych kartonów. Puszapek mnie nie rusza, pod gradobiciem takoż (no, może momentami). Jednak część piesków (szczególnie te udostępnione na stronce, gdzie schematy się nie powtarzają) oraz Gen. Italia (z chorą krtanią) - jak najbardziej.

04.05.2006
00:55
smile
[31]

Yossarian [ RY!!! ]

'Z Legii chłopaki to... siusiaki'

04.05.2006
00:59
[32]

2kaii [ Konsul ]

pozwole sobie na cytat : "nikt tu nikogo pod pistoletem nie bedzie trzymal"

i jeszcze jeden "a kto kółkiem..."

p.s. nieczesto uzywam tu polskich liter ;)

04.05.2006
01:01
[33]

Yoghurt [ Legend ]

Yoss- wiem, ze robią ci sami i to mnie boli, bo wolałbym, gdyby Forfun zainwestowało w wydanie krótkometrazówek w stylu Bułgarów i Honoru niz w Kartony, które skierowane sa do odbiorcy o, rzecząc delikatnie, mało wyrobionym poczuciu humoru. A tak- miast fajnego, głupawego amatorskiego filmu o judokach, karatekach i bułagrach z których leje sie keczup mamy bzdet na DVD, który ja raczej wykorzystałbym jako tackę pod browar tudzież jako frizbi, ale oglądac to by mi sie raczej nie chiało.

Przyznam, ze Gen. Italia najbardziej zalatuje skurczowym klimatem, ale nawet nie zbliża się do tego, co ZF robi z filmami "live action". To nie to. Reszta zaś, z Push-upkiem na czele, to sporych rozmiarów pomyłka w ich dossier.

04.05.2006
01:04
[34]

2kaii [ Konsul ]

i jeszcze jeden. Znowu zagadka "nikt nie mowi ogrodnikowi co ma sadzic"

04.05.2006
01:13
smile
[35]

techi [ Legend ]

"Leżeć skurwysynu" ten tekst mnie dobił :D

04.05.2006
08:33
[36]

2kaii [ Konsul ]

youssarian --> tak jest! ale to sie nie liczy bo ogladales ;P

04.05.2006
09:11
smile
[37]

KUBOS [ Generaďż˝ ]

Nie no piesek leszek żądzi wiele razy się uśmiałem :)

04.05.2006
09:33
smile
[38]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Wolę Generała Italię

04.05.2006
09:34
[39]

Punks Not Dead [ change my nick ]

Ja mam chyba dziwne poczucie humoru, bo mnie to nie śmieszy...
Fuck... :(

04.05.2006
09:37
smile
[40]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Punks Not Dead ----> Nie tylko Ciebie. :/

04.05.2006
09:47
[41]

Alicja Z Krainy Carów [ Chor��y ]

jesli nie to, to co Was smieszy? Prosze, dajcie kilka przykladow

04.05.2006
10:11
smile
[42]

ssaq [ Jah By My Side ]

Ale dno!! Jak kogos moze smieszyc tak glupota =/

04.05.2006
10:22
[43]

Punks Not Dead [ change my nick ]

Alicja Z Krainy Carów ----> ostatnia bajka na której się śmiałem? bajek nie oglądam, ostatnio oglądałem tylko anime :) Naruto (lubię japoński humor)
A ostatni film na którym się śmiałem? Niedawno w TV był kultowy film "Sami swoi" :)

04.05.2006
10:30
smile
[44]

2kaii [ Konsul ]

Punks --> Jak kogos moga smieszyc "Sami swoi"?? Dno

04.05.2006
10:58
smile
[45]

Punks Not Dead [ change my nick ]

dno

04.05.2006
11:04
smile
[46]

2kaii [ Konsul ]

fuck

04.05.2006
12:17
smile
[47]

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]

=/

04.05.2006
15:01
smile
[48]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Tych to jeszcze nie oglądałam

04.05.2006
15:12
smile
[49]

reksio [ B l u e s jest królem ]

Świetne. Uwielbiam Pieska Leszka. Niech żyje prymitywizm.

04.05.2006
15:15
smile
[50]

hen1o [ Konsul ]

:]

04.05.2006
15:22
[51]

Laios [ Chaosnik ]

Glupie, czasem smieszne:)

04.05.2006
16:09
smile
[52]

siwCa [ bananowy kochanek ]

Dzudo Honor, jak Dzudo Honor, ale najlepsze są Wściekłę pięści węża :):)
Moi znajomi patrzą na mnie jak na debila a ja z tego wyje jak nienormalny :)

05.05.2006
00:36
smile
[53]

Yossarian [ RY!!! ]

Wściekłe Pieści? Wyszły już?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.