
alpha4175 [ Jeep Driver ]
I like you! :D
Hehe zryta animacja!
Edit: Zapomniałem linka wrzucić... :P

BukE [ Płetwonurek ]
:D

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Zajebista :

FemmeFatale [ One kiss made him mine ]
haha super :D
mirencjum [ operator kursora ]
fajne
craym [ Senator ]
:>>
zryte, nikomu bym czegos takiego nie przeslal :P

PaWeLoS [ Admiral ]
Takie głupie, że aż śmieszne :)

ejpi [ Shit Happens ]
<-

Janczes [ You'll never walk alone ]
LOL :D:D
[MiKu[ [ Pretorianin ]
glupie, nie podoba mi sie :/

...:::ja:::... [ Niewidzialna ]
a mi sie podoba;) extra:)

ES_Lechu [ Konsul ]
<--

kowalskam [ Senator ]
Pewnie bylo tak, ze on myslal ze sie z toba spotka i chcial ale nie wychodzilo mu ze wzgledu na dziewczyne
albo masz zrytego kumpla ;)

Bator [ Junior ]
Widzałem :) Pierwsze co przyszło mi na myśl to taki koleś z kolorowym nosem ale zapomniałem że jest jeszcze małpa..

alpha4175 [ Jeep Driver ]
kowalskam --> Chyba nie w tym wątku się dopisałeś. :P

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
looool

Shilka [ Konsul ]
Już kiedyś widziałam, ale fajne. Takie pozytywne.

piokos [ Mr Nice Guy ]
wciśnij czerwony guzik

PatriciusG. [ Piwęcjusz ]
boskie :D
N2 [ negroz ]
piokos --> to, to jest stare :P

Adamss [ beer & chill ]
Animacja boska ;).

Shilka the Red [ Ponury Grzybiarz ]
shilka -> jak wpadlas na pomysl nicka;]] mozesz pisac na maila

k2o [ Grabisz se ziomus! ]
super małpy ;p

xion [ Generaďż˝ ]
Świetne :D

BukE [ Płetwonurek ]
Jaki tygrys..

wafelskate [ A Fire Inside ]
Fajne, fajne :)

TyTuSPL [ United! Man United! ]
niezłe

W32.Blaster [ Pretorianin ]
Dobre !
cycu2003 [ Legend ]
nic odkrywczego, zwykla animacja i jakis remix
piokos [ Mr Nice Guy ]
N2 => a małpy w dżungli to niby nie?

mc_bacza [ HellBoy ]
hehehe ale glupkowate :P

MR.MANIAK [ Generaďż˝ ]
hahaha

Gaara [ Senator ]
zrombane:D

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Fajne :)

tigerkb [ Konsul ]
spoko :D
<=====

Lord Deemon [ Ogame Player ]
taki glupie ze az zajebiste :D:D

Dorotkadk [ Generaďż˝ ]
hahaha
Baalnazzar [ Pretorianin ]
Jest takie jak je ktoś odbiera :D

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Zajebioza!!!

Bobuch [ 13.09.1996 ]
nic nadzwyczajnego :)

Scatterhead [ P ]
tanczaca papuga byla fajna
Pawelk222 [ Konsul ]
Lubię takie Ryyytmy.. Aj lajk ju!

stg+ [ Generaďż˝ ]
No,całkiem całkiem :D

HeikO :) [ Pretorianin ]
Subcio :D
Laios [ Chaosnik ]
Dosc dobre :)
Master_2 [ Konsul ]
O lol huehuehehuehue huahuahuau wymiata :D I like you!

-Vega- [ Pretorianin ]
Wyypppaaaassssssss! I like you!

siwCa [ bananowy kochanek ]
porażka :)

Aragorn, Syn Arathorna [ ]
Bekowa animacja