Sephirath [ Pretorianin ]
Radio Internetowe - pomoc przy założeniu
Chcę (i muszę) założyć radio internetowe. Jak wiecie jak to się robi albo chociaż znacie linki - pomóżcie. Szukałem w onecie i google, ale tam są tylko JUŻ DZIAŁAJĄCE radia. A ja muszę założyć dopiero :).
Liczę na Was!!!
Adam9870 [ ]
Didier z Rivii [ life 4 sound ]
na poczatek radze wykupic koncesje w ZAiKS :D
Sephirath [ Pretorianin ]
A czy takie radio jest płatne?