GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Radio Internetowe - pomoc przy założeniu

03.05.2006
21:10
[1]

Sephirath [ Pretorianin ]

Radio Internetowe - pomoc przy założeniu

Chcę (i muszę) założyć radio internetowe. Jak wiecie jak to się robi albo chociaż znacie linki - pomóżcie. Szukałem w onecie i google, ale tam są tylko JUŻ DZIAŁAJĄCE radia. A ja muszę założyć dopiero :).

Liczę na Was!!!

03.05.2006
21:11
[2]

Adam9870 [ ]

03.05.2006
21:32
[3]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

na poczatek radze wykupic koncesje w ZAiKS :D

04.05.2006
15:59
[4]

Sephirath [ Pretorianin ]

A czy takie radio jest płatne?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.