GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przez starca doznałem uszczerbku na zdrowiu!

03.05.2006
20:57
smile
[1]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Przez starca doznałem uszczerbku na zdrowiu!

Niestety dziś miałem nie przyjemną sytuacje. Jadąc sobie rowerem po drodze rowerowej jakiś za przeroszeniem staruch wjechał na mnie impetem rowerem z bocznej drogi. W konsekwencji mam rozwalone całe kolano i spuchniętą na maksa rękę :(. Jutro, (jeżeli nie minie straszny ból) idę na prześwietleni.

Kurde naprawdę jestem załamany. Gdyż na weekend planowałem wyjechać w góry na wycieczkę rowerową a teraz przez nierozwagę starca mam zwalone nie tylko plany, ale i doznałem uszczerbku na zdrowiu. Bo noga goić się pewnie będzie bardzo długo a jeszcze nie wiadomo, co z ręką, nie wspominając już o stratach materialnych (siodełko i pedały do wymiany) :/. A co najgorsze staruch (sory za słownictwo, ale jestem załamany) po wypadku nawet nie zapytał się czy wszystko ok! Po prostu sobie pojechał.


Sory za ten temat, ale musiałem się wyżalić :/.

03.05.2006
20:59
smile
[2]

Sznapi [ Parufka ]

Wcale nie jestem starcem!!!

Edit: rijen--->Sory ale zgubiłem sztuczną szczękę i gadać nie mogłem.

03.05.2006
20:59
[3]

Arczens [ Legend ]

A dziadek zyje ?

03.05.2006
21:00
[4]

leszo [ I Can't Dance ]

a dziadek na OIOM ?

03.05.2006
21:00
[5]

tyrol [ trespass ]

Przeprosił Cię chociaż?

03.05.2006
21:01
[6]

AirWalk [ Pretorianin ]

Sznapi'emu sie pewnie neostrada zwiesiła i musiał wyjść na powietrze ;)

03.05.2006
21:01
smile
[7]

piokos [ Mr Nice Guy ]

heh, dziadek pewnie wykitował tam, że potrącił jakiegoś szatana na rowerze a ten o wycieczkę się martwi :P

03.05.2006
21:01
[8]

stanson [ Szeryf ]

Proponuje zakazac jazdy na rowerze wszystkim starcom. Mało tego - ograniczyc im prawo do wychodzenia z domu!

03.05.2006
21:01
smile
[9]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Starzec - kill him

03.05.2006
21:02
smile
[10]

gregol [ Junior ]

Tia.. starcy są źli! NA STOS

03.05.2006
21:03
smile
[11]

Arczens [ Legend ]

gregol => To przez to edytowanie postow :)

03.05.2006
21:03
smile
[12]

butch15 [ Legionista ]

hmmm dziadek może po rente jechał to mu się spieszyło, mogłeś rzucić go pedałem to sam by się z tego roweru zrypał

03.05.2006
21:04
[13]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Już nie chodzi o to w jakim był wieku ale oto, że zachował się jak zwykły prostak i cham.

03.05.2006
21:05
smile
[14]

Loon [ Perfekt ]

Dziadek walczyl w imię moheru, szatanie ;).
A w Płocku głośno, Wisełka ma puchar (taka refleksja xD)

03.05.2006
21:10
[15]

rg [ Zbok Leśny ]

jesli faktycznie on wjechal w ciebie e a Ty jemu przed maske, to zrobiles jeden wielki blad - nie zadzwoniles po policje i karetke. Jesli cos Ci sie stalo, to nawet nie dostaniesz kasy na leczenie w ramach odszkodowania.

03.05.2006
21:10
smile
[16]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Mnie naprawdę nie jest do śmiechu :/. Chciałem nawet po gliny zadzwonić. Bo jakby nie patrzeć, przez jego głupotę mam przymusową przerwę w treningach a do tego jak pisałem w pierwszym poście doznałem strat materialnych i to nie byle, jakich. Bo siodło było nowe kupione dwa tygodnie temu za 260 zł plus pedały za 100 zł, więc jak widać straty są spore.

03.05.2006
21:13
smile
[17]

wacek666 [ Konsul ]

idz po kupmpli i lejcie starucha

03.05.2006
21:14
smile
[18]

leszo [ I Can't Dance ]

hmm w sumie niedawno mialem dziwne spięcie z jakims dziadorem... bo tak: jade rowerem w centrum miasta (godziny szczytu), dojezdzam chodnikiem do jednego z wazniejszych przejsc dla pieszych ( z wysepką ) i wspaniałomyslnie postaowilem PRZEPROWADZIC ROWER co by nie przebijac sie slalomem przez pieszych. staje na krawezniku, zarzucajac przy tym tył (taki bajer :P). a z boku dziador przeprowadzajacy składaka do mnie " no patrz chłopcze jak stajesz".. ja tak patrze - ze 2 metry mial do mnie i co ja mu zblokowałem czy jak ? pomyslałem dziadku tu nie piknik i pytam sie CO JEST ? juz nie pamietam co gadał ale jakos uburzony, kiedy zwyczjnie sie zatrzymalem na chodniku... wydaje mi sie ze poprostu chciał kierowac sie po przekatnej ale stanałem mu na drodze i musiał nadłozyc 2 metry na okolo mnie :/ dajcie spokoj, machnałem ręką i pojechałem ...

03.05.2006
21:23
[19]

Rijen [ ignoruj mnie ]

Najbardziej wkurzające jest to jak się słyszy z ust starszych ludzi, jaka to dzisiaj chamska jest młodzież. No, ale jaka ma być, gdy dostaje takie przykłady jak ten mój? Pewnie gdybym to ja najechał na tego starca stałaby się wielka tragedia a sprawa pewnie byłaby głównym temat dewotek osiedlowych.

03.05.2006
21:44
smile
[20]

[MiKu[ [ Pretorianin ]

Pokolenie Mohera? Nienawidze takich :/

03.05.2006
23:27
smile
[21]

siwCa [ bananowy kochanek ]

heh co do starszych ludzi przypominają się dwie sytuacje..

pierwsza siedza na przystanku słuchawki na uszach kaptur na głowie i czytam gazete..w sumie mało mnie obchodziło co się wokół mnie dzieje bo do bana miałem ponad 20 min. nagle czuje jak ktoś mną szarpie patrzę w górę i widze jakąś babke ściągam słuchawki i pytam wtf. a ona jaki jestem niwychowany, dlaczego jej miejsca nie ustąpiłęm itp. że nie chciało mi się kontynuować dyskusji wstałem i poszedłem za przystanek a ta zamiast usiąść idzie za mną i mi pieprzy, że ona nie ma gdzie usiąść bo młodzież NIE CHCE JEJ USTĘPOWAĆ MIEJSCA. no japier**e takich to powinni wystrzelać.

druga sytuacja stoje w tramwaju widze babke i dziadka na przystanku widać coś nawijają nagle tramwaj podjeżdża i dziadek wchodzi za nim babka i wyciaga w jego strone ręke, ale patrzy na mnie. ja tak rozkminiam o co chodzi nagle ona do mnie z ryjem, że jestem niewychowanym młodzieńcem, szarlatanem i dzieckiem TVNu. dodała również, że jestem "ciemną masą" i poszła w głąb tramwaju. ja tylko skwitowałem, że ewentualnie to "siwą masą" i wróciłem do rozmowy z kolesiem :)

aaaa i przypomniała mi się ciekawa wymiana zdań w banie ostatnio. ci którzy jeżdzą autobusami i czasami trafiają na "pierdolone*o ikarusa" wiedzą, że raczej tam ciężko się zmieścić siedząc wzdłuż autobusu. dlatego też usiedliśy bokiem i oczywiście jakaś babka się przyburzyłą, żę JAK TO TAK!? i nastąpiła ciekawa wymiana zdań
moher - DLACZEGO SIEDZISZ BOKIEM!!!!
ja - bo raczej ciężko się zmieścić(...)
m. - gdybyś chciał to byś się zmieścił
mój koleś - dobra nie wierzy pani to nie, ale tak jest..
m. do niego - a ty co z agencji jesteś
mk. - ta bo my jesteśmu młode wilki
m. - no właśnie widze, że młode pryszcze wystają
ja - lepsze pryszcze niż zmarszczki..

:)
po tym tekście ludzie w autobusie łach, babka się zamknęła i poszła :D

03.05.2006
23:31
smile
[22]

ejpi [ Shit Happens ]

A jednak wszystkiemu winni są cykliści.

04.05.2006
00:34
[23]

gregol [ Junior ]

Arczens -> domyslilem sie dlatego walnolem tez edit

04.05.2006
00:50
smile
[24]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

siwCa ---> Szczerze mówiąc to nie rozumiem co dziwnego w pierwszej sytuacji?

04.05.2006
02:34
[25]

marko74 [ Konsul ]

Rijen ---> domyślam się że Ty jechałeś "bez impetu" i powolutku tak że wyprzedził Cię nawet 4 latek na trzykółce, a tylko ta dziadyga wredna zapieprzała ca. 40 / godzinę ...
rozumiem że jesteś zdenerwowany, ale coś Ci powiem : jeżdzę autem i ilekroć jadę drogą z pierwszeństwem a z podporządkowanej ktoś szykuje się do wyjazdu - zaczynam myśleć o tym jaki manewr będę mógł wykonać jeśli nagle przyjdzie mu do głowy ruszyć...

pozdro

04.05.2006
07:59
[26]

artrak [ Konsul ]

a który chodnik był z pierwszeństwem przejazdu?

04.05.2006
08:01
[27]

tedorrr [ Konsul ]

właśnie jeżeli io starca wina idź na Policję...

1.Odszkodowanie za łape+ od niego (jak trrafi sprawa do sądu)
2.Koles bedzie mial problemy

04.05.2006
08:05
[28]

Iverson#3 [ StreetBaller ]

oglądałes "wożonko" ? :) tam byl taki motyw zz wpadaniem pod samochod. Mogles powiedziec ze "leki duzo kosztuja" :) Dalby ci ze stowke i z bani :D

04.05.2006
08:09
smile
[29]

Leilong [ Generaďż˝ ]

NIe lubie staruchów.
a)staruszek bo są dewoty
b)staruchów bo mają ogranniczony kontakt z rzeczywistością.
Uciekaj przed tym bo to zaraza!
Przepraszam za słownictwo.

PS:na policję NIE idź, będziesz miał starego na sumieniu, bo przypuszvczam że cało nie wyjdzie z takiego stresu, jaki jest przed sądem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.