GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Randka

03.05.2006
19:59
smile
[1]

Czester 007 [ Centurion ]

Randka

Jak według was powinna wyglądać idealna randka ?? Najbardziej interesuje mnie opinnia dziewczyn...
Ja wczoraj mialem swoją pierwszą i jeden wielki niewypał :(

Można odpowiedzieć w punktach i podpunktach...

03.05.2006
20:02
[2]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Poczekaj jeszcze kilka lat aż bedziesz chodził do gimnazjum.Nowi koledzy,koleżanki,znajomości...

03.05.2006
20:03
[3]

BBC BB [ massive attack ]

A co? Nie stanałeś na wysokości zadania?

03.05.2006
20:05
[4]

Bloohder [ Elven Fighter ]

Zmarnować randkę.

Nie rozumiem takich ludzi

03.05.2006
20:05
[5]

Czester 007 [ Centurion ]

BBC BB ------> Qr>< ja mam dopiero 13 lat
Poszliśmy do parku...
Na lody...
A ja debil nawet jej za reke nioe wziolem... :(

03.05.2006
20:08
[6]

BBC BB [ massive attack ]

Nie przejmuj się - zdążaysz jeszcze :)
Wiedz, że są tu goście którzy się nie całowali w wieku 20 lat więc spoko :D

03.05.2006
20:08
smile
[7]

stanson [ Szeryf ]

Uuu, nie wypowiadam sie, jeszcze cos zle doradze :)

Nastepnym razem wez za reke... nie wiem za co innego w tym wieku mozna złapac :)

03.05.2006
20:08
[8]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Wiedziałem.Przecież to jeszcze nie jakaś maksymalna wpadka jeśli jej za ręke nie chwyciłeś.
Mam nadzieje że lody to Ty stawiałeś.

03.05.2006
20:10
[9]

Czester 007 [ Centurion ]

Lody pewnie ze ja...
Przeciez nie dam jej za siebie placic :P

03.05.2006
20:11
[10]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Pierwsza nie ostatnia nieudana randka, nie panikować, ot co :)

03.05.2006
20:12
smile
[11]

olenkaha [ Pretorianin ]

I w tym ta twoja randka nie wypalila dlatego, ze nie wzioles ja za reke ???

03.05.2006
20:13
smile
[12]

Nasty Hacker [ Legionista ]

Jestem z dziewczyna pol roku, i nie moge powiedziec zeby nasze spotkania wygladaly jak randki :) Poprostu sie spotykamy, spacerujemy, rozmawiamy, idziemy cos zjesc czasami wypic... Czesto siedze u niej i poprostu jestesmy ze soba...

Jak chodzi o randke powinna wygladac tak:
- rezerwujesz restauracje na 1 wieczor tylko dla Was dwoje
- mowisz jej zeby sie ladnie ubrala bo dzisiaj jest nasz wieczor ( ale nic nie mowisz o restauracji )
- Ty sam ubierasz garniak
- Przychodzisz po nia do domu, zabierasz ja do tej restauracji
- Jecie i pijecie wino :)
- Kelner przynosi kwiaty w zakrytym metalowym talezu :)

reszte dopisz sobie sam...
ja tak to widze

03.05.2006
20:13
smile
[13]

Angelord [ sic me servavit Apollo ]

stanson --->

Nastepnym razem wez za reke... nie wiem za co innego w tym wieku mozna złapac :)

Za słowo.. !

03.05.2006
20:14
[14]

Bloohder [ Elven Fighter ]

Na każdej randce jakiej jeszcze doświadczysz ważne żebyś udawał trochę romantyka (chyba że nim jesteś).

Dziewczyny to lubią.

Nasty Hacker--->on ma dopiero 13 lat(podobnie jak ja :D). o restauracji raczej chyba nie w tym wieku.

03.05.2006
20:15
[15]

Jeanne Kurten [ Pretorianin ]

To chociaż kurturarny. Że nie złapałeś za ręke to jeszcze da się naprawić tylko teraz wymyśl jakieś inne miejsce na spotkanie / spacer. No i pokombinuj ;) tylko rada: musisz być pewien czego chcesz być zdecydowanym , bo kobiety nie lubią facetów którzy nie wiedzą co chcą.

03.05.2006
20:18
[16]

settogo [ Nie zgadzam się ]

Podczas spozywania loda byloby niewygodnie isc za reke :) Przybajeruj lasencje, wyslij smska, umow sie w sobote i idzcie na miasto ;-)

Bloohder --> Widać, ze masz 13 lat. I tak potem wszystko wyjdzie, ze nie jestes romantykiem. Przy dziewczynie nigdy nie udawaj, bo potem laska sie spaży jak pozna, ze grales. Ja osobiscie nie lubie tzn. "bajerantow"

03.05.2006
20:19
smile
[17]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Olenkaha-->patrz Ci faceci...tylko seks im w głowach:D

03.05.2006
20:19
smile
[18]

arthe[16] [ bboy ]

Jak wyrwać lachona tudzież dziewoje:

03.05.2006
20:20
[19]

BBC BB [ massive attack ]

Bloodher --> Dziewczyny lubią romantyków? Nie wydaje mi się. Teraz to po prostu jest żałosne i pedalskie. Oczywiście możńa powiedzieć, że ładnie wygląda, ale bez przesady... Żadnych wierszy :D

03.05.2006
20:21
smile
[20]

olenkaha [ Pretorianin ]

Moze i propozycja banalna ale pojdz z nia do kina....

03.05.2006
20:25
smile
[21]

Nasty Hacker [ Legionista ]

#Bloohder, #Czester
Nie zebym sie wymadrzal czy cos, ale udawanie przed dziewczyna romantyka czy kogokolwiek innego to poprostu oszustwo, spotykasz sie z kims bo Ci zalezy na tej osobie wiec nalezalo by uwazac, ale nigdy nie klamac i oszukiwac. Poprostu byc soba... nie wyjdzie ? to nie koniec swiata, nic nie straciles a zyskales doswiadczenie!!! Kilka takich nieudanych spotkan i nastepne bedie strzalem w 10 bo bedziesz czul sie pewniej :) To tak z autopsji mowie :>
Zapytal o randke wiec mu napisalem - wlasna wymarzana randke z kobieta :)

[edit]
Dodam jeszcze, ze gdy mialem 13 lat, tak do 20... w ogole nie mialem powodzenia u dziewczyn, chodziaz niektore raz na rok sie do mnie usmiechnely :) Teraz, prawde mowiac mam dziewczyne i same kolezanki :) Kolegow prawie w ogole. To przychodzi z czasem.... wiec moze poczekaj ? Nic na sile

03.05.2006
21:35
[22]

Apocalyptiq [ Konsul ]

no to na następnej randce weź ją za rękę. Uwierz, to nic strasznego. Ja zaczynałem w wieku 12 lat ale sie nie dołuj, wszystko przyjdzie z czasem. Nie mozesz sie bać dziewczyny. Ale przy okazji nie zapominaj ze musisz byc delikatny(nie ściskaj za bardzo tej ręki:))

03.05.2006
21:42
smile
[23]

Mazio [ Mr Offtopic ]

pamiętaj:
nie proponuj odprowadzania piechotą do domu jeśli dziewczyna mieszka dalej niż pietnaście kilometrów! Moja po pierwszej randce uciekła.

03.05.2006
21:50
[24]

Apocalyptiq [ Konsul ]

arthe[16] ----> masz bezpośredni link do tego flimiku(żeby na twardziela ściągnąć)?

03.05.2006
23:04
smile
[25]

[MiKu[ [ Pretorianin ]

stanson: Po Twojej wypowiedzi spladlem z krzesla autentycznie, a przede wszystkim po tym fragmencie: "Nastepnym razem wez za reke... nie wiem za co innego w tym wieku mozna złapac :)" ;d;d

03.05.2006
23:08
[26]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

ykhm jeszcze powiedz żesie potłukłeś?

03.05.2006
23:12
[27]

craym [ Senator ]

czester -> pamietaj: jak ona mowi ze kocha, to wcale nie znaczy ze bedzie tez polykala.

04.05.2006
14:03
smile
[28]

arthe[16] [ bboy ]

Apocalyptiq -> poszukaj na video.google.com jesli ci to cos pomoze bo tam tez jest

04.05.2006
14:43
[29]

Lord Deemon [ Ogame Player ]

Teraz, prawde mowiac mam dziewczyne i same kolezanki :) Kolegow prawie w ogole.

Szczerze mowiac mi sie lepiej rozmawia z dziewczynami niz z chlopakami :D

Co do tematu:
I to ze jej nie zlapales to juz porazka?
Skoro uwazasz ze to porazka to zapros ja w sobote np. do kina, ew. na spacer i zlap ja za ta reke, wiem ze bedziesz sie na poczatku cykal to zrobic, ale przelam sie, nie daj po sobie poznac ze jest ci glupio to zrobic.

I przede wszystkim:
BĄDŹ SOBĄ!
NIE UDAWAJ NIKOGO.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.