koczekoo [ Centurion ]
Pop i SMS za 6żł
Witam czy te sms w popie co płaci się 6zł za 600sms jest na każdą sieć 1sms=1grosz?
CCzaCCza [ Pretorianin ]
znajac podobne promocje to jest to raczej tylko w sieci
N2 [ negroz ]
tylko orange