GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pop i SMS za 6żł

03.05.2006
16:49
[1]

koczekoo [ Centurion ]

Pop i SMS za 6żł

Witam czy te sms w popie co płaci się 6zł za 600sms jest na każdą sieć 1sms=1grosz?

03.05.2006
16:50
[2]

CCzaCCza [ Pretorianin ]

znajac podobne promocje to jest to raczej tylko w sieci

03.05.2006
16:50
[3]

N2 [ negroz ]

tylko orange

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.