kornaas [ Junior ]
Krolestwo Kezarth
bardzo fajna gierka RPG online(moim zdaniem najlepsza w jaka mialem przyjemnosc grac przebija bitefight ,ogame itd) polecam ! :) P.S. przy rejestracji zostawcie w polu o nazwie'' ID swojego kolegi ''liczbe 490 czyli tak jak jest bo jak sie to pole zostawia puste to czasami sa problemy z rejestracja :)
btw jesli umiescilem ten temat w zlym dziale to prosze o przeniesienie :)