GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

mam pytanie odnośnie cześci Office'a

03.05.2006
14:48
[1]

John_Kruger [ Baron ]

mam pytanie odnośnie cześci Office'a

kuzynka do mnie zagadala, ze potrzebuje word'a i power pointa - nie ma offica, a chyba sie nie da zgrac tylko tych 2 komponentow... co radzicie? dac jej linka do open office'a? czy inne pomysły?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.