John_Kruger [ Baron ]
mam pytanie odnośnie cześci Office'a
kuzynka do mnie zagadala, ze potrzebuje word'a i power pointa - nie ma offica, a chyba sie nie da zgrac tylko tych 2 komponentow... co radzicie? dac jej linka do open office'a? czy inne pomysły?