
Extwiz [ Centurion ]
Potrzebny recenzent
Potrzebuje dobrago recenzenta?? Kto się zgłasza ??

Loon [ Perfekt ]
A stawki chociaż przyzwoite :)?
Jak tak to ja sie zglaszam, tekst próbnyprzeczytaj sobie z linku obok mojego nicka ;)
Soulcatcher [ Prefekt ]
przestań spamować, to jest forum czytelników www.gry-online.pl, nie mam ochoty więcej widzieć twoich naiwnych prób reklamowania twojej strony

Extwiz [ Centurion ]
I`m sorry.