GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS Most wanted

03.05.2006
13:54
[1]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

NFS Most wanted

Witam.Mam problem moglby mi ktos wyjasnic do czego sluza te klawisze w trainerze black edition Mega trainer ver 1,3 nie ktore opcje wiem do czego slyza ale pare nie moge pojac oraz powiedzcie mi jak sie zdobywa wyzsze notowania max 10 czy to tylko jest podczas grania na black list.Aha te klawisze od mega trainera to chodzi mi o to

F1
F2
F5
F9
zalaczam rysunek

03.05.2006
14:28
[2]

...NathaN... [ The Godfather ]

f1 > dodaje 90mln $
f2 > 90mln bounty, czyli chyba pkt za sciganie sie z policja
f5 > chyba spowolnienie czasu
f9 > chyba ze policha przestaje sciagac

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.