*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Pytanie odnośnie rzucania nałogu - palenie.
Mam 18 lat, palę od 4, chciałbym rzucić ten śmierdzący nałóg bo wiadomo, szkoda zdrowia i pieniędzy.
Słyszałem, że jeżeli ktoś pali jakiś dłuższy czas i rzuca to często ma wymioty, bóle głowy itp. a także tyje.
Czy to prawda ?
WolverineX [ I hate n00bs ]
nie,.
jesli rzucisz palenie a przerzucisz sie na piwo. to nic nie bedzie cie bolało:)

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
można utyć?? to lece po fajki się uzaleznic :))
Yoghurt [ Legend ]
Jak rzucisz fajki, to umrzesz. Jak nie rzucisz, tez umrzesz. Więc co za różnica?
gad1980 [ Konsul ]
Jest taka fajna ksiazeczka opisujaca jak rzucic palenie oraz zmiany (dzien po dniu) jakie dokonuja sie w organizmie w czasie walki z nalogiem. Jak znajde na nia namiar to dam znac.
Warto pozbyc sie tego syfu i przerzucic na piwo ;)
gad1980 [ Konsul ]
Yoghurt --> Zdecydowanie mniej smierdzi.
Yoghurt [ Legend ]
Gad- a wąchałeś kiedyś gnijące zwłoki? Po smierci i tak śmierdzisz tak samo :P

iNfiNity! [ NSX ]
Yoghurt wiem, że ciężko to zrozumieć ale dla niektórych zapach za życia też jest ważny :P