GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie odnośnie rzucania nałogu - palenie.

03.05.2006
13:39
[1]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Pytanie odnośnie rzucania nałogu - palenie.

Mam 18 lat, palę od 4, chciałbym rzucić ten śmierdzący nałóg bo wiadomo, szkoda zdrowia i pieniędzy.

Słyszałem, że jeżeli ktoś pali jakiś dłuższy czas i rzuca to często ma wymioty, bóle głowy itp. a także tyje.
Czy to prawda ?

03.05.2006
13:42
[2]

WolverineX [ I hate n00bs ]

nie,.
jesli rzucisz palenie a przerzucisz sie na piwo. to nic nie bedzie cie bolało:)

03.05.2006
13:43
smile
[3]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

można utyć?? to lece po fajki się uzaleznic :))

03.05.2006
13:50
[4]

Yoghurt [ Legend ]

Jak rzucisz fajki, to umrzesz. Jak nie rzucisz, tez umrzesz. Więc co za różnica?

03.05.2006
13:50
[5]

gad1980 [ Konsul ]

Jest taka fajna ksiazeczka opisujaca jak rzucic palenie oraz zmiany (dzien po dniu) jakie dokonuja sie w organizmie w czasie walki z nalogiem. Jak znajde na nia namiar to dam znac.

Warto pozbyc sie tego syfu i przerzucic na piwo ;)

03.05.2006
13:52
[6]

gad1980 [ Konsul ]

Yoghurt --> Zdecydowanie mniej smierdzi.

03.05.2006
13:55
[7]

Yoghurt [ Legend ]

Gad- a wąchałeś kiedyś gnijące zwłoki? Po smierci i tak śmierdzisz tak samo :P

03.05.2006
13:58
smile
[8]

iNfiNity! [ NSX ]

Yoghurt wiem, że ciężko to zrozumieć ale dla niektórych zapach za życia też jest ważny :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.