GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

simplus i rabat za połączenia

03.05.2006
12:55
[1]

Apocalyptiq [ Konsul ]

simplus i rabat za połączenia

od godziny nie przychodzi mi rabat za połączenia - zawsze przychodził. Nie wiecie czy można coś zrobić żeby wkońcu przysłali? Już mnie to powoli denerwuje....

03.05.2006
13:37
[2]

TURIN9 [ Konsul ]

wszytkie rabaty zwracja w ciagu 24 godzin albo i dluzej wiec mozesz byc tylko cieprliwy albo zmienic siec:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.