
Sidhe [ Konsul ]
Narzędzia systemowe
Witam!
Właśnie jakiego programu używacie do operowania systemem? jesli zadnego to moze jakis mozecie polecic...? Wiara mówi ze Tweak Xp najlepszy, a co wy na to?

Iceman_87th [ Senator ]
ja uzywam regedita, panelu administracyjnego i jeszcze paru, standardowych narzedzi :) Wniosek - najlepszy jest WINDOWS :)
mirencjum [ operator kursora ]
Norton SystemWorks - wszystko sprawdzi , naprawi i zrobi optymalizacje .