GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Narzędzia systemowe

03.05.2006
12:50
smile
[1]

Sidhe [ Konsul ]

Narzędzia systemowe

Witam!

Właśnie jakiego programu używacie do operowania systemem? jesli zadnego to moze jakis mozecie polecic...? Wiara mówi ze Tweak Xp najlepszy, a co wy na to?

03.05.2006
12:52
smile
[2]

Iceman_87th [ Senator ]

ja uzywam regedita, panelu administracyjnego i jeszcze paru, standardowych narzedzi :) Wniosek - najlepszy jest WINDOWS :)

03.05.2006
13:22
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Norton SystemWorks - wszystko sprawdzi , naprawi i zrobi optymalizacje .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.