
pooh_5 [ Pretorianin ]
"Czy w życiu codziennym symbole narodowe są szanowane?"
...Tak brzmiało moje zadanie domowe z WOSu. Napisałem, że tak(poza hymnem molestowanym przez Górniakową). Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Tu masz o jednym z symbolu narodowym :)
Poczytaj sobie
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5019484&N=1
Vader [ Senator ]
Szacunek do symboli wynikać może z szacunku do samego narodu. A ten szanuje się z różnych powodów, wyróżnić można dwa fundamentalne:
1) Z powodu jakiś osiągnięc kraju na arenie międzynarodowej, pozycja militarna, gospodarcza, polityczna, stopa życiowa, zajmowany teren, historia, kultura, tradycja
2) "Jestem wielkim narodowcem (nacjonalistą, faszystą, militarystą) i nasz kraj ma większe armaty niż wasz ! Hej, kto szlachta po buławy !"