GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Czy w życiu codziennym symbole narodowe są szanowane?"

03.05.2006
11:17
smile
[1]

pooh_5 [ Pretorianin ]

"Czy w życiu codziennym symbole narodowe są szanowane?"

...Tak brzmiało moje zadanie domowe z WOSu. Napisałem, że tak(poza hymnem molestowanym przez Górniakową). Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

03.05.2006
11:20
smile
[2]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Tu masz o jednym z symbolu narodowym :)

Poczytaj sobie

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5019484&N=1

03.05.2006
11:47
[3]

Vader [ Senator ]

Szacunek do symboli wynikać może z szacunku do samego narodu. A ten szanuje się z różnych powodów, wyróżnić można dwa fundamentalne:

1) Z powodu jakiś osiągnięc kraju na arenie międzynarodowej, pozycja militarna, gospodarcza, polityczna, stopa życiowa, zajmowany teren, historia, kultura, tradycja

2) "Jestem wielkim narodowcem (nacjonalistą, faszystą, militarystą) i nasz kraj ma większe armaty niż wasz ! Hej, kto szlachta po buławy !"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.