GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurierzy...

03.05.2006
11:16
smile
[1]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Kurierzy...

Witam
Czy kurierzy dziś pracują? Bo zamówiłem wczoraj karte graficzną na Allegro kurierem GLS, i ciekawi mnie kiedy dostanę paczkę.
Pozdro

03.05.2006
11:54
smile
[2]

Hydrogen [ Pretorianin ]

up

03.05.2006
11:56
[3]

Regis [ ]

na 99% nie (tzn. nie w standardzie - sa firmy ktore doreczaja caly tydzien, ale za dodatkowymi oplatami)

03.05.2006
11:59
[4]

Akkai [ Konsul ]

Zależy kiedy była wysłana.. Ja też muszę wysłać paczkę do klienta na Allegro i zrobię to jutro.

03.05.2006
12:01
[5]

Hydrogen [ Pretorianin ]

Wczoraj była wysłana -->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.