GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Młodzi Katolicy

03.05.2006
11:15
smile
[1]

Gaara [ Senator ]

Młodzi Katolicy

Hehe... najpierw Tibia teraz to...

03.05.2006
11:17
[2]

Matt [ I Am The Night ]

nie wiem o co Ci chodzi? Gosciowa pisze o tym ze niue bedzie ogladac MTV bo to co tam puszczaja jej nie odpowiada i tyle.

03.05.2006
11:24
[3]

kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]

a niech sobie nie ogląda :) mi tam to wisi :P i tak zadko TV ogladam:P

03.05.2006
11:28
[4]

_zielak_ [ 8 pasażer Nostromo ]

Wypowiedź trochę bez sensu.
Żyjemy w wolnym kraju i każda stacja ma prawo puszczać takie programy jakie chce (oczywiście pod warunkiem, że nie łamie to prawa), i analogicznie każdy człowiek ma prawo oglądać to co chce...

A co do samej MTV - też jej nie oglądam. Tyle tylko, że ja nie robię tego z powodu urażonych uczuć religijnych, ale dlatego, że uważam, że jest to kanał dla idiotów. Tyle.

03.05.2006
11:30
smile
[5]

Gaara [ Senator ]

kanał jak kanał;) jest spoko;)

03.05.2006
11:32
[6]

Vader [ Senator ]

_zielak_ --> Problem w tym, że dla niektórych, to co sprzeczne z ich wiarą, jest zarazem sprzeczne z wolnością słowa -> czyli dozwolone być winno tylko to, co im się podoba. Oczywiscie to już nie wolność słowa tylko reżim i w najbliższych latach nas to czeka.

03.05.2006
11:33
smile
[7]

Regis [ ]

Ja tez nie ogladam MTV!

spoiler start
Bo nie mam kablowki :P
spoiler stop

03.05.2006
11:37
smile
[8]

Gaara [ Senator ]

Regis - > :D:D:D

03.05.2006
11:41
[9]

mrEdDi [ Furious Angel ]

a ja mam MTV i jest mi z nom dobrze ;]

03.05.2006
11:43
smile
[10]

WolverineX [ I hate n00bs ]

oto chodzi :)



heh, kiedy to bedzie w polsce :) ... oblukal bym sobie :)

Według reklamy serii rysunkowej nadawanej przez MTV, "Popetown" to m.in. opowieść "o szalonym papieżu" i "skorumpowanym kardynale, który sprzedaje sierotki jako niewolników".
-hehehehe ;D


a MTV ogladam kiedysie da, nie liczac tych Hip Hopprogramow iinnych dupereliz preudo kultury ... ROCK 4 LIFE i VH1 polska ofc :)

03.05.2006
11:51
[11]

Gaara [ Senator ]

będzie Popetown w Polsce wogóle>?

03.05.2006
11:53
[12]

WolverineX [ I hate n00bs ]

BTW. tojest lepsze ;D

eh,w nasyzm kraju w ktorym kosciol ma duzy wplyw na zycie narodu i polityke polski ten serial sie nie pojawi nawet za 30 lat. a mzoe i wiecej.

Za to Dzieki Bogu za Internet i Torrenty.

03.05.2006
11:53
[13]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

ja spędzam dziennie 2 godziny oglądając mtv, vive, trace tv, vh1, rtl. Dzięki temu wiem co w trawie piszczy i nie jestem kompletne nemo.
Pamiętam, kiedys dziwiłem się w jaka to melodia jak ludzie znają tytuły tych piosenek, a teraz to ja znam wszystko na pamięć, oczywiście ostatnie 2 lata:)

03.05.2006
11:56
[14]

Lutz [ Generaďż˝ ]

jak na razie prawdopodobnie bedzie w nowoczesnych i tolerancyjnych niemczech, bo skostniala wielka brytania i dewockie wlochy dziwnym trafem zakazaly emisji.

03.05.2006
11:59
[15]

Vader [ Senator ]

W naszym tolerancyjnym kraju broniącym tradycji, niedługo zostanie zakazana muzyka Rockowa. Przecież tam kryje się szatan.

03.05.2006
12:06
smile
[16]

Gaara [ Senator ]

Dzieki Bogu za Internet i Torrenty.

HAHAHA:D:D:D

03.05.2006
12:07
[17]

Lutz [ Generaďż˝ ]

Vader, gdzie slyszales o tej muzyce, mozesz zrodlo podac jakies ? Czy znow bzdury wygadujesz jakies wymyslone, jak to zwykle masz w zwyczaju.

03.05.2006
12:08
[18]

Gaara [ Senator ]

bzdury;)

03.05.2006
12:19
[19]

Vader [ Senator ]

Lutz--> za młodu na religii słyszałem.

03.05.2006
12:20
smile
[20]

Gaara [ Senator ]

- tu jest trailer z kreskówki:P

03.05.2006
12:42
[21]

kamyk_samuraj [ Generaďż˝ ]

Ja też nie oglądam MTV

spoiler start

bo nie mam telewizora

spoiler stop

03.05.2006
12:50
[22]

Zenedon_oi! [ Konsul ]

Ja bym zrobił serial o szalonym rabinie co sprzedaje swoich rodaków Niemcom i wytwarza mace z krwi aryjskich dzieci. Ciekawe czy tolerancyjne społeczeństwa zachodu okazałyby zrozumienie dla mojej artystycznej i jakże zabawnej wizji?

03.05.2006
12:54
[23]

Luzer [ Music Addict ]

Vader - maja racje, rock i metal to dzieło szatana. Polecam palić wszystko co jest z tym zwiazane
Na dowod link (stairway to heaven dokladniej)

03.05.2006
12:56
smile
[24]

Gaara [ Senator ]

to możesz przecież taką bajeczkę zrobić:P z tydzień się flasha pouczysz i będziesz już umiał zrobić bajeczkę ala Happy Tree Friends:) HTF też zaczynało tak niewinnie a teraz to w MTV puszczają codziennie po północy:P więc rób;) może Ci się uda osiągnąć sukces;)

03.05.2006
12:56
[25]

ES_Lechu [ Konsul ]

Nie ogladam tv wogole... ale smieszne to to :D jakas babcia moherowa sie do net'a dorwała :D

03.05.2006
13:03
smile
[26]

Lewy Krawiec(łoś) [ Kąsul ]

Vader--> mówisz, masz:)



Aha, a MTV i tak nie ogladam, bynajmniej nie z pobudek religijnych. Trochę za bardzo mnie tamte programy odmóżdżają:)

03.05.2006
13:04
smile
[27]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

<-- strona zaserwowana przez Luzera... "pokemon rap" roxuje ;))

03.05.2006
13:09
[28]

Misiaty [ Konserwatywny liberał ]

Mnie zastanawia coś innego:

Dlaczego Rzeczpospolita tak łatwo ugina się pod naciskiem środowisk Muzłumańskich, zaś wszyscy, zbulwersowani "naruszeniem granicy wolności słowa", czyli publikacją owych rysunków, teraz grzmią, że MTV korzysta tylko i wyłącznie z wolności słowa :) Jak dla mnie obrażanie głowy Kościoła jest tym samym co obrażanie głównego Proroka. Tylko ja dopuszczam obrażanie owych panów, zaś niech obrońcy wolności nie dzielą ludzi na lepszych i gorszych :)

03.05.2006
15:15
smile
[29]

Vader [ Senator ]

Lutz --> a gry ? Jak się zapatrujesz na gry. Przecież to też szatan. Weźmy chociaż takiego Dooma. Jakieś demony, potwory. Czy przebywanie na tym forum ( o grach ) godności Twej nie uwłacza ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.