GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagrywanie DVD...

03.05.2006
09:38
[1]

Riperek [ Pretorianin ]

Nagrywanie DVD...

Czy jest taka możliwość żeby dograć do płytki DVD z filmem jakiś plik?? Mówiąc jaśniej chciał bym nagrać film i dodać do płytki folder ze zdjęciami. Jest taka możliwość ?

Z Góry dziękuje za odp.

03.05.2006
09:43
[2]

Pvt. Creak [ Criav ]

do DVD-RW tak, do zwykłej +/-R nie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.