GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Media Markt czynny?

03.05.2006
08:38
[1]

adamis [ Optymista ]

Media Markt czynny?

Może ktos wie czy Media Markt lub ewentualnie Empik sa dzisiaj czynne?

03.05.2006
08:46
[2]

Foks!k [ Medyk ]

Raczej nie :)

03.05.2006
08:57
[3]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Jeśli 1 maja był otwarty, to dzisiaj też powinnien być czynny

03.05.2006
09:28
[4]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

dzis mozna zarobic na ludziach bo ludzie mają wolne
dlatego otwarty

03.05.2006
09:30
smile
[5]

Buggi [ Konsul ]

W poniedziałek świąteczny też można było zarobić na ludziach ale wszystko było zamkniete

03.05.2006
09:32
smile
[6]

Gaara [ Senator ]

A u mnie w mieście ani MM ani MPIKA :D:D:D

03.05.2006
09:35
[7]

EG2006_26717291 [ Korona Kielce ]

u mnie tez

03.05.2006
09:37
smile
[8]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Zaraz na pochod isc, a nie do MM!!!

03.05.2006
10:20
smile
[9]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

Tak a propos MM. Czy tylko mi się wydaje czy to już powszechnie znany fakt, że ostatnimi czasy, po wyemitowaniu reklam ośmieszających Polaków przez niemieckie MM + negatywna reklama sieci Euro RTV AGD skierowana właśnie w stronę klientów MM, polskie oddziały MM odwiedza o wiele mniejsza liczba klientów?:)

03.05.2006
10:21
[10]

^KoKoT^ [ Generaďż˝ ]

NOMI otwarte, bo bylem, wiec MM pewnie tez :P

03.05.2006
12:05
[11]

adamis [ Optymista ]

A do ktorej sa otwarte, jak w swieta czy normalnie?

03.05.2006
12:09
[12]

pooh_5 [ Pretorianin ]

A dzisiaj jest święto? :P

03.05.2006
12:10
[13]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

swieto swietem, chociaz dla mnie to zadne swieto, ale normalnie zyc trzeba a nie tylko siedziec przed tv i ogladac jakies uroczystosci. normalny dzien jak kazdy inny, wiec na pewno normalnie sklepy sa otwarte

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.