GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klub Owsika

02.05.2006
22:19
smile
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

Klub Owsika

czujesz już wiosenne swędzenie? nosi cię po parkach? nie możesz usiedzieć jeśli tylko promień słońca zaświeci ci prosto w tyłek? czy masz już dreszcze płynące prosto z lędźwi w kierunku kręgosłupa na sam dźwięk słowa "maj"? chciałbyś/abyś pobiegać, poskakać lub wbryknąć Kłapouchego do rzeczki? chcesz się pomajować, wymaziać się w kwiatach, policzyć wszystkie odcienie zieleni nad najbliższą rzeką? masz banana na gębie? przypinasz kwiatek do korzucha? czy chiałbyś nam o tym opowiedzieć? :)

prawdopodobnie dostałeś/aś wiosennych owsików - nie martw się - trzyj z piskiem tyłkiem po trawie
ta wiosna już się nie powtórzy - mówię Wam to ja - Biedronka :)

02.05.2006
22:22
smile
[2]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Nie potrafie usiedziec w domu od paru dni. Ciagnie mnie do ludzi, rozmow i nowych znajomosci :). Jako jedyny ze znajomych przezywalem to, ze widze jak ladnie zazielinila sie trawa, ze niebo ma ladny odcien, ze las ladniej wyglada :). Rozpiera mnie energia!

02.05.2006
22:28
smile
[3]

bialy kot [ FLCL ]

Kategorycznie stwierdzam, ze siedzenie w domu zaczelo wymagac nadludzkiego wrecz wysilku woli. Jako freelancer (brzmi dumnie) zawalony kupa roboty musze sie na ow wysilek zdobywac bez ustanku, nie jestem natomiast w stanie stwierdzic na jak dlugo starczy mi sil. Jestem wrecz sklonny postawic swoja kolekcje kart do Magica, ze jutro rzuce wszystko w cholere i zbiegne w kierunku najblizszego skupiska zycia wszelakiego. I niech mnie nikt nie szuka, bo sie przykuje do drzewa. O!

02.05.2006
22:29
smile
[4]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

Ostanio jak pojechałem poleżeć na Polance w środku lasu pooglądać kwiatki i inne Marysie to mnie cholera deszcz zmoczył :)
...ale i tak było przyjemnie i jade tam ponownie jutro coby się odstresować przed maturką :)

02.05.2006
23:16
[5]

ES_Lechu [ Konsul ]

[email protected]

Dokładnie... Nie ma lepszego sposobu na odstresowanie jak polezec na łące... Do tego snuff/browarek i jest elo elo :D

02.05.2006
23:24
smile
[6]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

cóż... miałem coś innego na myśli, ale co kto lubi :)

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.