GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z monitorami

02.05.2006
21:14
smile
[1]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Problemy z monitorami

To było tak: zostawiłem komputer włączony i wybyłem z domu. Wracam, patrzę, wyłączony. Myślę - pewnie prądu nie było/nie ma. Próbuję zatem odpalic maszynę, no i zonk - monitor zachowuje się jakby całkiem był odłączony od zasilania. Sam komputer działa.

Pytanie 1: Co się mogło stac? :(

Cóż zrobic, próbuję podłączyc stary monitor, ale pojawił się kolejny problem - po załadowaniu Windowsa wywala się znane i nielubiane OUT OF RANGE. Pomyślałem, że jest ustawiona za duża rozdzielczośc bądź odświeżanie i otwieram tryb awaryjny. Ale...

Pytanie 2: Jak w trybie awaryjnym przestawic rozdzielczośc/odświeżanie, które są w trybie normalnym?

Nie powegetuję na awaryjnym, bo nie mogę tam włączyc internetu. :/

A tak zupełnie przy okazji: jak można napisac literkę "ci", gdy ma się Radeona i po naciśnięciu ctrl+c włącza się Control Center? Utrudniało mi to systematycznie opisanie powyższych kłopotów (wcześniej na laptopie niewiele pisałem).

02.05.2006
21:17
smile
[2]

Iceman_87th [ Senator ]

w trybie awaryjnym usun sterowniki do karty grafiki oraz monitora (ale konieczniedo grafiki !!!! )

"ci" - wylacz kombinacje dla skrotu i po problemie albo najlepiej wywal ten program - jest calkowicie zbedny i do tego iscie debilny ;)

02.05.2006
21:19
[3]

milanista [ Pretorianin ]

Proponuje odinstalować Catalysty i wgrac nowe, z Control Panelem zamiast Control Center. Rozwiąże to Twój problem z otwieraniem sie CC przy wcisnieciu ctrl-c a i rozdzielczośc/odswieżanie powinno wrócic do 640x480 albo innej niskiej.

02.05.2006
21:44
[4]

Xazaxus [ ka Neophyte ! Love God ]

Ech... nie wiem o co chodzi, ale teraz nawet tryb awaryjny się nie włącza. :( Przy czym nie jest to problem OUT OF RANGE, ale zwiecha migającego kursora w dosie. :(

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.