golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
allegro-nie ma obrazków
czy na allegro u was też nie wyskakują obrazki tylko jakieś kwadraty???????????
chodzi mi o ogólny widok np. zobaczcie czy u was też
DeLordeyan [ The Edge ]
są zdjęcia.
Akkai [ Konsul ]
Są normalne zdjęcia chociaż 5 minut temu jak przeglądałem miniaturki się nie ładowały.
kaczor04 [ Junior ]
Znajomy miał podobną sytuajce i zalerzało od tego jaki masz przeglądarke ( jeśli się nie myle to miał Opere)
Gaara [ Senator ]
Mozillę se ściągnij
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Jesli masz opere to sprubuj na IE tam powinienes miec OK
Ziomal12 [ Centurion ]
u mzie sa
Genzo9 [ Pretorianin ]
Ja korzystam z opery i wszystko jest w porządku, są obrazki.

xion [ Generaďż˝ ]
U mnie są.
Dzien dobry. [ziew] :D

peterkarel [ Young Destroyer ]
obrazki ;]
golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]
ja właśnie używam mozille ale już są obrazki
edit: literówki

moszeusz [ drzewiec ]
Ale kasiory

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ale znalazl glupkow ktorzy kupili :) i o to chodzi, jaki sens sprzedac 10 sztuk po 10 zl :) lepiej 56 po 60 :D

zuromil [ Człowiek Jazda ]
MartiniBianco [ Konsul ]
ja mam kwadratowee obrazki :)