GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

allegro-nie ma obrazków

02.05.2006
19:43
[1]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

allegro-nie ma obrazków

czy na allegro u was też nie wyskakują obrazki tylko jakieś kwadraty???????????

chodzi mi o ogólny widok np. zobaczcie czy u was też

02.05.2006
19:57
[2]

DeLordeyan [ The Edge ]

są zdjęcia.

02.05.2006
20:01
[3]

Akkai [ Konsul ]

Są normalne zdjęcia chociaż 5 minut temu jak przeglądałem miniaturki się nie ładowały.

03.05.2006
09:10
[4]

kaczor04 [ Junior ]

Znajomy miał podobną sytuajce i zalerzało od tego jaki masz przeglądarke ( jeśli się nie myle to miał Opere)

03.05.2006
09:11
[5]

Gaara [ Senator ]

Mozillę se ściągnij

03.05.2006
09:17
[6]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Jesli masz opere to sprubuj na IE tam powinienes miec OK

03.05.2006
10:25
[7]

Ziomal12 [ Centurion ]

u mzie sa

03.05.2006
10:27
[8]

Genzo9 [ Pretorianin ]

Ja korzystam z opery i wszystko jest w porządku, są obrazki.

03.05.2006
10:31
smile
[9]

xion [ Generaďż˝ ]

U mnie są.

Dzien dobry. [ziew] :D

03.05.2006
11:10
smile
[10]

peterkarel [ Young Destroyer ]

obrazki ;]

03.05.2006
11:38
[11]

golmann [ chcesz piwo ?? to se kup ]

ja właśnie używam mozille ale już są obrazki


edit: literówki

03.05.2006
11:41
smile
[12]

moszeusz [ drzewiec ]



Ale kasiory

03.05.2006
12:14
smile
[13]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ale znalazl glupkow ktorzy kupili :) i o to chodzi, jaki sens sprzedac 10 sztuk po 10 zl :) lepiej 56 po 60 :D

04.05.2006
10:02
smile
[14]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

04.05.2006
10:08
[15]

MartiniBianco [ Konsul ]

ja mam kwadratowee obrazki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.