GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie - ArchLord

02.05.2006
19:01
smile
[1]

Gaara [ Senator ]

Pytanie - ArchLord

Mam takie pytanie... czy ta gra jest darmowa?

02.05.2006
23:07
smile
[2]

DEFEDos [ Centurion ]

gadałęm z jednym gostkiem co na forum tej gry podal swojego x-fire (jakiś amerykaniec)i powiedział że narazie czeka na bete ale ta gra jest typu Pay To Play (P2P) wiec lipa :/
ale fajnie wygląda

02.05.2006
23:09
[3]

Arczens [ Legend ]

Gaara => Grasz w Conquera ?

03.05.2006
17:00
smile
[4]

DEFEDos [ Centurion ]

ja właśnie ściagam Conquera więc zobacze co to

03.05.2006
17:48
smile
[5]

DEFEDos [ Centurion ]

Conquer kiszka :/
nie tykać wogóle tego

04.05.2006
12:19
smile
[6]

Gaara [ Senator ]

Grałem w Conquera miałem 48 lvl ale mi sie znudził:P i niegram już... ale nicka mam "Gaara.ssj" jak coś ktoś by coś(?) to mogę wejść;)

DEFEDos -> A więc płatne:/ szkoda ale dzięki;) jednak chyba kupuję GW:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.