
Gaara [ Senator ]
Pytanie - ArchLord
Mam takie pytanie... czy ta gra jest darmowa?

DEFEDos [ Centurion ]
gadałęm z jednym gostkiem co na forum tej gry podal swojego x-fire (jakiś amerykaniec)i powiedział że narazie czeka na bete ale ta gra jest typu Pay To Play (P2P) wiec lipa :/
ale fajnie wygląda
Arczens [ Legend ]
Gaara => Grasz w Conquera ?

DEFEDos [ Centurion ]
ja właśnie ściagam Conquera więc zobacze co to

DEFEDos [ Centurion ]
Conquer kiszka :/
nie tykać wogóle tego

Gaara [ Senator ]
Grałem w Conquera miałem 48 lvl ale mi sie znudził:P i niegram już... ale nicka mam "Gaara.ssj" jak coś ktoś by coś(?) to mogę wejść;)
DEFEDos -> A więc płatne:/ szkoda ale dzięki;) jednak chyba kupuję GW:P