GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie kupujecie gry?

02.05.2006
17:37
[1]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Gdzie kupujecie gry?

Mam pytanie. Czy gry kupujecie na aukcjach internetowych(allegro) czy na stronie wydawców? A może całkiem inaczej?

02.05.2006
17:38
smile
[2]

marcin94 [ Piesiec ]



jak już to tylko tu kupuj!

02.05.2006
17:38
[3]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

MM i Empik

02.05.2006
17:39
smile
[4]

Barthez x [ Generaďż˝ ]

Ja kupuję albo w sklepie (Empik/MediaMarkt), albo Ultima.pl, albo gram.pl :)

02.05.2006
17:39
[5]

settogo [ Nie zgadzam się ]

https://www.gry-online.pl/bazar.asp

https://www.gry-online.pl/sklep/start.asp

02.05.2006
17:39
smile
[6]

BBC BB [ massive attack ]

Na e(mule)Bay'u :P

Albo w empiku lub MM, ale rzadko ;]

02.05.2006
17:39
smile
[7]

pooh_5 [ Pretorianin ]

Na aukcjach nigdy. Zazwyczaj w MM albo na stronach wydawców :)

02.05.2006
17:40
smile
[8]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Najczesciej w Media-Markt

02.05.2006
17:45
[9]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Bo mam problem. Chciałbym kupić gre Augustus i np na gram.pl mam za nią zapłacić 20,90 zł
a na allegro mam ją za 10zł.

02.05.2006
17:55
[10]

Hitmanio [ Legend ]

Ich spiele Klavier ==> To zalicytuj max 15 zł. może wygrasz :) a jak nie, no to 20,90zł :)

Hehe, prośte :)

02.05.2006
17:55
[11]

moszeusz [ drzewiec ]

Allegro i Carefour

02.05.2006
17:58
[12]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

Kumpel kupuje mi w Empiku i przywozi mi przy okazji... A jak mi bardzo zależy na jakiejś grze to zamawiam przez neta, tam gdzie jest najtaniej :P

02.05.2006
18:00
[13]

Hitmanio [ Legend ]

Oj zapomniałem o sobie :)
Allegro, bądź jak coś się trafi - MM i EMPiK :)
Strona podana przez W_O_D_Z_A też interesująca :)

02.05.2006
18:02
smile
[14]

MAROLL [ Hibernate ]




https://www.gry-online.pl/sklep/start.asp - mają drogo w stosunku do np. wirtusa

02.05.2006
18:04
smile
[15]

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]

Hitmanio ---> Ja żadnej strony nie podałem :P

02.05.2006
18:05
[16]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Media Markt

02.05.2006
18:06
[17]

SpaceCowboy [ Jenerał ]

Kiedyś na play.com.pl jak były jakieś obniżki cen, a ostanio na allegro.

02.05.2006
18:07
[18]

Mondragorn [ Lunar Dragon ]

Tylko i wyłącznie

02.05.2006
18:09
smile
[19]

Hitmanio [ Legend ]

W_O_D_Z_U ==> No nie mogę, już 2 wpadka dzisiaj na GOL'u :P

02.05.2006
18:11
[20]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

propo wirtusa > to ma byc prima-aprilis?

02.05.2006
18:13
[21]

Orlando [ Reservoir Dog ]

MM, Allegro

02.05.2006
18:16
[22]

Hitmanio [ Legend ]

riddickM5 ==> Czytaj też to (to z Twojego linka):

"Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również:
• Heroes of Might and Magic V PL (edycja DVD)"


WTF!?

02.05.2006
18:16
smile
[23]

piokos [ Mr Nice Guy ]

na giełdzie komputerowej, na Batorego. Gra w sklepie kosztuje 99 zł, a tam za 80 można kupić :).

02.05.2006
18:16
[24]

Gaara [ Senator ]

Hahaha! Stalker!!

02.05.2006
18:17
smile
[25]

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]

Heh.Ja nie kupuje, bo i po co:P

02.05.2006
18:17
[26]

Bdx [ Senator ]

W Poznaniu :)
MM, czasami empik.
Zdarza sie, ze @ gram.pl

02.05.2006
18:18
[27]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

Hitmanio>> wlasnie zapomnialem tego zaznaczyc ale glownie o to mi chodziło. Ale zwała!!

02.05.2006
18:26
[28]

Deepdelver [ Legend ]

W kolejności:
1) Allegro (50%)
2) Kioski - czasopisma (30%)
2) Wirtus (10%)
3) Media Markt i Empik (po 5%)

02.05.2006
18:27
[29]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

A gdzie mozna juz kupic Condemned???

02.05.2006
18:29
[30]

.:VeGo:. [ The Love is Back ]

u kolegi za 10 zł polecam :P
a tak powaznie MM

02.05.2006
18:32
smile
[31]

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]

Tak naprawde to moj dziadek kupuje. :D www.timsoft.pl

02.05.2006
18:41
[32]

***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]

Czasem w Empik-u

Czasem za pośrednictwem internetu zamówienia specjalne (rok temu np. HL 2 EC od CD-Projekt-u)

02.05.2006
18:45
smile
[33]

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]

MM, Empik, Ultima, Fajny, Gekon i Xbay.

02.05.2006
18:50
smile
[34]

misztel [ la vida Buena ]

Ja kupuję przeważnie na PT i TB :>

02.05.2006
18:52
[35]

BukE [ Płetwonurek ]

gram.pl
empik
media markt

02.05.2006
18:54
[36]

Garion [ Konsul ]

riddickM5, Hitmanio -> To po prostu zamówienie przedpremierowe...

02.05.2006
18:55
[37]

AMDD [ Dwory Unia ]

na osloskopie:)

02.05.2006
18:56
[38]

Bigkangoo [ Not For All ]

W Wirtusie, a daaawno temu w Timsofcie.
Niestety w moim mieście nie ma ani MM ani Empiku - NIC.

02.05.2006
18:56
smile
[39]

Ace_2005 [ The Summer ]

Timsoft - dość długo tutaj kupywałem, ale jednak ceny mają zbyt wysokie w porównaniu do innych sklepów,
3kropki.pl - Teraz kupuję tutaj. Nie wiem, czy najniższe ceny, ale napewno niższe od sklepu, który wymieniłem powyżej.

02.05.2006
18:56
[40]

Hitmanio [ Legend ]

Garion ==> W porządku, ale czekać 3,5 miesiąca? :)

Pozatym ja bym nie kupował :P

02.05.2006
19:00
[41]

fftc [ Generaďż˝ ]

Saturn. Coś w stylu mediamarkt tylko naprawdę nie dla idiotów;] Chociażby Obliviona mają od dawna za 99 co jest raczej niezłą ceną. Ostatnio kupiłem za 39 C&C generals deluxe.

02.05.2006
19:01
[42]

Garion [ Konsul ]

Hitmanio -> No cóż, to już swoją drogą ;)

02.05.2006
19:18
[43]

TyTuSPL [ United! Man United! ]

MM albo gram.pl

02.05.2006
19:19
[44]

k2o [ Grabisz se ziomus! ]

Media Markt

02.05.2006
19:21
[45]

mirencjum [ operator kursora ]

Jak chcę kupić grę to najpierw szukam w sklepach , przeważnie "Tesco" . Z reguły nie ma tytułu na półce . Wtedy zamawiam w internecie i płacę 10 zł drożej za pocztę . Tak kupiłem dzisiaj "Kroniki Riddicka" . Zamiast 19,90 zapłaciłem 27 zł.

02.05.2006
19:22
[46]

[MiKu[ [ Pretorianin ]

kioski, empik i allegro. Na allegro najtaniej :)

02.05.2006
19:51
[47]

MaXoyel^ [ Pretorianin ]

Empik, najpewniejsze źródło oraz allegro (choć z nim to różnie bywa) ...

02.05.2006
20:04
smile
[48]

-Vega- [ Pretorianin ]

Ja najczęściej kupuje na allegro lub w Empiku.

02.05.2006
20:06
smile
[49]

peners [ SuperNova ]

Saturn, MWTeam szop hehehehe oraz allegro.

02.05.2006
20:08
[50]

DeLordeyan [ The Edge ]

Wirtus, Ultima, MM, EMPiK

02.05.2006
20:08
[51]

Akkai [ Konsul ]

To zależy.. Zazwyczaj empik, ultima i gram.pl

02.05.2006
20:21
[52]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

A propo kupowania to Empik, MM, Allegro
Edit (jeszcze 2 razy kupowałem w Mega Avans w Starym Browarze)

02.05.2006
20:23
[53]

Wybor [ ]

Głównie MM :)

02.05.2006
21:43
smile
[54]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

up

02.05.2006
23:11
smile
[55]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Może mi ktoś coś wyjaśnić ..
Na wirtusie jest Myst IV Objawienie DVD PL za 20 zł :O Czy to normalne?

02.05.2006
23:13
smile
[56]

ES_Lechu [ Konsul ]

Jak trafie jakas fajna promocje to na seedler.org, a zazwyczaj w emulu :D tanie, dobre... wolne :P

03.05.2006
00:06
smile
[57]

dziku86 [ The Cure ]

Ja linkow nie dam , bo nie chce dostac bana :D

03.05.2006
00:11
[58]

moszeusz [ drzewiec ]

Gepard206 --> pewnie, zważywszy(?:) na to że gra stoi po 25 zl :)

03.05.2006
00:16
[59]

Blaster85 [ Generaďż˝ ]

kiedys kupowalem w wirtus.pl ale odkad gram.pl wystartowalo z wirtualna kasa to teraz tam tylko kupuje ;]

03.05.2006
08:40
smile
[60]

HeikO :) [ Pretorianin ]

Media Markt albo w Empiku

03.05.2006
09:14
[61]

kaczor04 [ Junior ]

Allegro i tyle

03.05.2006
09:42
[62]

Azazell22 [ DEMON ]

mi wujek torrent wysyła .. nie kiedy aż za często ;/

03.05.2006
09:43
smile
[63]

Gaara [ Senator ]

torrent:>

03.05.2006
09:45
[64]

Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]

Ja często z hurtowni biorę - torrentowni, a czasem nawet korzystam z sieci (sklepów) osloskopu :)

Jedyna gra jaką kupiłem w przeciągu 5 ostatnich lat to Neverwinter Nights (+dodatki) :)

03.05.2006
09:48
[65]

Maximus1 [ Generaďż˝ ]

Allegro :)

03.05.2006
09:55
smile
[66]

Buggi [ Konsul ]

W Empiku albo - rzadziej - tu

03.05.2006
09:55
smile
[67]

Raz3r [ Generaďż˝ ]

Grzesiek---> nie masz się z czego cieszyć...

Ja kupuje w Media- Markt i Saturnie. Kiedyś w empiku bo myslałem "co mi tam po 10zł", ale zauwazylem ze ceny tych gier są nieporównywalnie niższe w tych sklepach w których kupuje obecnie ( nawet o 30zł).

fftc---> a jak ja do nich dzwoniłem mówili że mają po 139zł ( Saturn Arkadia), a MM Ostrobramska za 129zł.
PS jesteś z Wawy czy Katowic?

03.05.2006
09:57
smile
[68]

Gaara [ Senator ]

Czemu na konsole zawsze drożej;P

03.05.2006
10:02
smile
[69]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Empik

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.