Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Gdzie kupujecie gry?
Mam pytanie. Czy gry kupujecie na aukcjach internetowych(allegro) czy na stronie wydawców? A może całkiem inaczej?

marcin94 [ Piesiec ]
jak już to tylko tu kupuj!
W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
MM i Empik

Barthez x [ Generaďż˝ ]
Ja kupuję albo w sklepie (Empik/MediaMarkt), albo Ultima.pl, albo gram.pl :)
settogo [ Nie zgadzam się ]
https://www.gry-online.pl/bazar.asp
https://www.gry-online.pl/sklep/start.asp

BBC BB [ massive attack ]
Na e(mule)Bay'u :P
Albo w empiku lub MM, ale rzadko ;]

pooh_5 [ Pretorianin ]
Na aukcjach nigdy. Zazwyczaj w MM albo na stronach wydawców :)

Janczes [ You'll never walk alone ]
Najczesciej w Media-Markt
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Bo mam problem. Chciałbym kupić gre Augustus i np na gram.pl mam za nią zapłacić 20,90 zł
a na allegro mam ją za 10zł.
Hitmanio [ Legend ]
Ich spiele Klavier ==> To zalicytuj max 15 zł. może wygrasz :) a jak nie, no to 20,90zł :)
Hehe, prośte :)
moszeusz [ drzewiec ]
Allegro i Carefour
Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
Kumpel kupuje mi w Empiku i przywozi mi przy okazji... A jak mi bardzo zależy na jakiejś grze to zamawiam przez neta, tam gdzie jest najtaniej :P
Hitmanio [ Legend ]
Oj zapomniałem o sobie :)
Allegro, bądź jak coś się trafi - MM i EMPiK :)
Strona podana przez W_O_D_Z_A też interesująca :)

MAROLL [ Hibernate ]
https://www.gry-online.pl/sklep/start.asp - mają drogo w stosunku do np. wirtusa

W_O_D_Z_U [ Pawel or Pablo ]
Hitmanio ---> Ja żadnej strony nie podałem :P
Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Media Markt
SpaceCowboy [ Jenerał ]
Kiedyś na play.com.pl jak były jakieś obniżki cen, a ostanio na allegro.
Mondragorn [ Lunar Dragon ]
Tylko i wyłącznie

Hitmanio [ Legend ]
W_O_D_Z_U ==> No nie mogę, już 2 wpadka dzisiaj na GOL'u :P
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
propo wirtusa > to ma byc prima-aprilis?
Orlando [ Reservoir Dog ]
MM, Allegro
Hitmanio [ Legend ]
riddickM5 ==> Czytaj też to (to z Twojego linka):
"Klienci, którzy kupili ten tytuł wybrali również:
• Heroes of Might and Magic V PL (edycja DVD)"
WTF!?

piokos [ Mr Nice Guy ]
na giełdzie komputerowej, na Batorego. Gra w sklepie kosztuje 99 zł, a tam za 80 można kupić :).
Gaara [ Senator ]
Hahaha! Stalker!!

Sn33p3r [ Johnnie Walker ]
Heh.Ja nie kupuje, bo i po co:P
Bdx [ Senator ]
W Poznaniu :)
MM, czasami empik.
Zdarza sie, ze @ gram.pl
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
Hitmanio>> wlasnie zapomnialem tego zaznaczyc ale glownie o to mi chodziło. Ale zwała!!
Deepdelver [ Legend ]
W kolejności:
1) Allegro (50%)
2) Kioski - czasopisma (30%)
2) Wirtus (10%)
3) Media Markt i Empik (po 5%)
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
A gdzie mozna juz kupic Condemned???
.:VeGo:. [ The Love is Back ]
u kolegi za 10 zł polecam :P
a tak powaznie MM

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
Tak naprawde to moj dziadek kupuje. :D www.timsoft.pl
***Half-Life*** [ Generaďż˝ ]
Czasem w Empik-u
Czasem za pośrednictwem internetu zamówienia specjalne (rok temu np. HL 2 EC od CD-Projekt-u)

Marcinwks [ Andrzej Kmicic ]
MM, Empik, Ultima, Fajny, Gekon i Xbay.

misztel [ la vida Buena ]
Ja kupuję przeważnie na PT i TB :>
BukE [ Płetwonurek ]
gram.pl
empik
media markt
Garion [ Konsul ]
riddickM5, Hitmanio -> To po prostu zamówienie przedpremierowe...
AMDD [ Dwory Unia ]
na osloskopie:)
Bigkangoo [ Not For All ]
W Wirtusie, a daaawno temu w Timsofcie.
Niestety w moim mieście nie ma ani MM ani Empiku - NIC.

Ace_2005 [ The Summer ]
Timsoft - dość długo tutaj kupywałem, ale jednak ceny mają zbyt wysokie w porównaniu do innych sklepów,
3kropki.pl - Teraz kupuję tutaj. Nie wiem, czy najniższe ceny, ale napewno niższe od sklepu, który wymieniłem powyżej.
Hitmanio [ Legend ]
Garion ==> W porządku, ale czekać 3,5 miesiąca? :)
Pozatym ja bym nie kupował :P
fftc [ Generaďż˝ ]
Saturn. Coś w stylu mediamarkt tylko naprawdę nie dla idiotów;] Chociażby Obliviona mają od dawna za 99 co jest raczej niezłą ceną. Ostatnio kupiłem za 39 C&C generals deluxe.
Garion [ Konsul ]
Hitmanio -> No cóż, to już swoją drogą ;)
TyTuSPL [ United! Man United! ]
MM albo gram.pl
k2o [ Grabisz se ziomus! ]
Media Markt
mirencjum [ operator kursora ]
Jak chcę kupić grę to najpierw szukam w sklepach , przeważnie "Tesco" . Z reguły nie ma tytułu na półce . Wtedy zamawiam w internecie i płacę 10 zł drożej za pocztę . Tak kupiłem dzisiaj "Kroniki Riddicka" . Zamiast 19,90 zapłaciłem 27 zł.
[MiKu[ [ Pretorianin ]
kioski, empik i allegro. Na allegro najtaniej :)
MaXoyel^ [ Pretorianin ]
Empik, najpewniejsze źródło oraz allegro (choć z nim to różnie bywa) ...

-Vega- [ Pretorianin ]
Ja najczęściej kupuje na allegro lub w Empiku.

peners [ SuperNova ]
Saturn, MWTeam szop hehehehe oraz allegro.
DeLordeyan [ The Edge ]
Wirtus, Ultima, MM, EMPiK
Akkai [ Konsul ]
To zależy.. Zazwyczaj empik, ultima i gram.pl
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
A propo kupowania to Empik, MM, Allegro
Edit (jeszcze 2 razy kupowałem w Mega Avans w Starym Browarze)
Wybor [ ]
Głównie MM :)

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
up

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Może mi ktoś coś wyjaśnić ..
Na wirtusie jest Myst IV Objawienie DVD PL za 20 zł :O Czy to normalne?

ES_Lechu [ Konsul ]
Jak trafie jakas fajna promocje to na seedler.org, a zazwyczaj w emulu :D tanie, dobre... wolne :P

dziku86 [ The Cure ]
Ja linkow nie dam , bo nie chce dostac bana :D
moszeusz [ drzewiec ]
Gepard206 --> pewnie, zważywszy(?:) na to że gra stoi po 25 zl :)
Blaster85 [ Generaďż˝ ]
kiedys kupowalem w wirtus.pl ale odkad gram.pl wystartowalo z wirtualna kasa to teraz tam tylko kupuje ;]

HeikO :) [ Pretorianin ]
Media Markt albo w Empiku
kaczor04 [ Junior ]
Allegro i tyle
Azazell22 [ DEMON ]
mi wujek torrent wysyła .. nie kiedy aż za często ;/

Gaara [ Senator ]
torrent:>
Grzesiek [ - ! F a f i k ! - ]
Ja często z hurtowni biorę - torrentowni, a czasem nawet korzystam z sieci (sklepów) osloskopu :)
Jedyna gra jaką kupiłem w przeciągu 5 ostatnich lat to Neverwinter Nights (+dodatki) :)
Maximus1 [ Generaďż˝ ]
Allegro :)

Buggi [ Konsul ]
W Empiku albo - rzadziej - tu

Raz3r [ Generaďż˝ ]
Grzesiek---> nie masz się z czego cieszyć...
Ja kupuje w Media- Markt i Saturnie. Kiedyś w empiku bo myslałem "co mi tam po 10zł", ale zauwazylem ze ceny tych gier są nieporównywalnie niższe w tych sklepach w których kupuje obecnie ( nawet o 30zł).
fftc---> a jak ja do nich dzwoniłem mówili że mają po 139zł ( Saturn Arkadia), a MM Ostrobramska za 129zł.
PS jesteś z Wawy czy Katowic?

Gaara [ Senator ]
Czemu na konsole zawsze drożej;P

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]
Empik