
Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
Dziś są moje urodziny:)
a co tam pochwale się:P Od dziś mam 17 lat:)
owens [ Pretorianin ]
wszystkiego najlepszego
ja juz miałem 17-nastke :)

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
To wszytkie najlepszego i zeby wszystko bylo u ciebie okej.Życzy piotrus1pan
P.S: Ale każdy użytkownik dostanie swoją część flaszki??

Raz3r [ Generaďż˝ ]
Filet---> Wszystkiego naj
PS. ja swoje urodzinki miałem wczoraj :)

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
Flaszki Coli przecież jestem "niepełnoletni":P

mrEdDi [ Furious Angel ]
najlepszego abyś dożył do 18stki :P

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
Coli tez moze byc :D

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
100lat, 100lat...

-Vega- [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego!
Fugigiva [ Legionista ]
Dużo szczęscia i miłosci niech ci stoji do starości :P
Garbizaur [ Legend ]
Wszystkiego najlepsiejszego!
mirencjum [ operator kursora ]
Huuurrrraa !

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
Shifty tez moze byc :D

Xazer [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego !! :-)
Ze wsi [ Senator ]
Wszystkiego najlepszego....

Darek21 [ Miesiąc FiGhTeR ]
zdrowia szcześcia pomarańczy niech ci (tutaj wstaw imie)/Laska Nago tańczy
:)

sylcab [ Centurion ]
Wszystkiego najlepszego :)
Sidhe [ Konsul ]
No to wszystkiego dobrego...
Mi tyle puknie w lipcu:)
Barthez) [ Konsul ]
heh tez mam dzis urodziny, choc 21 lat dzis wybilo
-=]o[=- [ ]
wszystkiego naj.
pzdr600

pooh_5 [ Pretorianin ]
najlepszego :)
anen [ Clone Gaming Studios ]
+1
Bloohder [ Elven Fighter ]
Wszystkiego najlepszego.

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
dzieki wsyzstkim:)

Akkai [ Konsul ]
Cholera.. Dałbym sobie ręke uciąć że Filet ma przynajmniej 19,20 lat. Teraz bym nie miał ręki *gulp* ..
Ahh, tak przy okazji : Wszystkiego Najlepszego Dorszu :-)

Leilong [ Generaďż˝ ]
najlepszego +1

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
Akkai- a dlaczego taki byles pewien ze jestem starszy?
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
No to wszystkiego najlepszego. jakas flaszka z tej okazji moze?
Bo tak na sucho w ostatnie "niepełnoletnie" urodziny to nie wypada....
Laios [ Chaosnik ]
Wszystkiego najlepszego :), za rok bedziesz mial niezla zabawe :)
daro [ Pretorianin ]
wszystkiego naj !!!!!
k... jaki ja juz stary jestem:((((((

Stranger [Gry-OnLine] [ Reno 911 ]
Wszystkiego najlepszego dla czlowieka z trudna do przepisania i wymowienia ksywka ;)
Scatterhead [ P ]
100lat! Fajlwandrel!
TyTuSPL [ United! Man United! ]
wszystkiego najlepszego

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Stranger ---> Nie jest tak źle... Niektórzy mają gorsze ksywki.
Najlepszego!
ag. [ Centurion ]
najlepszego (;
kasztaneczuszek [ Kasztanowy RozbUjnik ]
Stranger --> zawsze mozna skopiować :D
Filevandrel --> wszystkiego naj i dożyj 18 :D
polopolo [ Pretorianin ]
wszystkiego naj...

ser pleśniowy [ Pretorianin ]
Wszystkiego najlepszego.
Dużo szczęścia i radości,
Zdrowia, pomyślności.

Hitmanio [ Legend ]
Naj naj :)

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
Nie przesadzac mi prosze z trudna do wymówienia ksywka:) jak ktos ma problemy zawsze moze uzyc skrótu "Filet":P

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Filevandrel ---> mlodziutki Elficzku, pozwol i ja dolacze do grona wiwatujacych! Jubel! Jubel! Jubel!

techi [ Legend ]
Zazwyczaj nie składam życzeń, ale dla pewnych osób mozna:)
Wszystkiego Najlepsiejszego, zdróweczka, kobitek i dużo wineczka;D

Deepdelver [ Legend ]
Filevandrel --> najlepszego!

hermin [ Vampir Krwi ]
Wszystkiego najlepszego
Nie bede oryginalny:)

Apocalyptiq [ Konsul ]
100 lat - na więcej nie zasłużyłeś:P

Gaara [ Senator ]
Taka prosta gierka:D pełno bugów... ale zrobiłem w kilka minut więc co:P

Filevandrel [ czlowiek o trudnym nicku ]
dzieki dzieki wszystkim:) teraz wlasnie planuje impreze na wieczór:P
craym [ Senator ]
wszystkiego najlepszego :)))

wafelskate [ A Fire Inside ]
Najlepszego i 100 lat :)

DeLordeyan [ The Edge ]
Wszystkiego naj.
Ooo, mój 4000 post :]

EliEli [ Pretorianin ]
Najlepszego...
poza tym co sie tak cieszysz - za duzy juz jestes na klocki Lego a jeszcze za mały na niesamodzielny seks.

cienki bolo [ Konsul ]
najlepszego
P.S. A co tam ja też się pochwalę.Też mam 17-nastkę.Od 12 marca