GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzęt audio pochwalcie się czym męczycie sąsiadów:)

01.05.2006
21:38
[1]

daro [ Pretorianin ]

Sprzęt audio pochwalcie się czym męczycie sąsiadów:)

W wątku tym prosze o wpisywanie sprzętu audio jakiego używacie tj czytnik,wzmacniacz, głośniki i sytstem

Moja zabawka to:
DVD Samsung lub komp (soundblaster live)
Wzmacniacz HARMAN KARDON AVR-1550
5.1 DTS+Dolby Prologic2
Głośniki 5,1 Technics
przody 2X120W
SW aktywny podłogowy 60W
central 30W
Tyły po 30W
no to by było tyle .....

01.05.2006
22:06
[2]

owens [ Pretorianin ]

ee co to sytstem ??? i wogule po co ci ta wiedza?
ale nie bede sknera

Logitech 5.1
nic szczegulnego do podmiany

01.05.2006
22:06
[3]

daro [ Pretorianin ]

co Panowi i Panie nie macie sie czym pochwalic?czy nie chcecie?

----->owens sory pod nazwa "sytem" mialem na mysli procesor dzwieku jaki posiadacie tj Stereo,mono ,DD ,DTS ,PL,PL2, itp. źle sformuowałem

A pytam czysto z ciekawości

01.05.2006
22:09
smile
[4]

Sidhe [ Konsul ]

Mediatech 5.1 !
Nie narzekam na sprzet, ale sąsiedzi tez nie:(.

01.05.2006
22:11
[5]

2kaii [ Konsul ]

mi sprzet nie sluzy do chwalenia. Nazwy w tym wypadku nic nie znacza. Liczy sie to, ze nie spotkalem jak do tej pory niczego w tej dziedzinie co wprawilo by mnie w kompleksy. Tannoy m1 + Diora WS502 + Yamaha cdx-396. Nauczylem sie tego brzmienia

01.05.2006
22:12
smile
[6]

matisf [ X ]

5.1 Creative Inspire p580, przy kompie, kino ok 700 wat soniaka mieszkam w domu wolno stojacym nie mam problemu z sadiadami :D

01.05.2006
22:39
smile
[7]

Api15 [ TurshuZen ]

Sluchawki za 30 zlotych

01.05.2006
22:43
smile
[8]

Morgan18 [ Pretorianin ]

CD: Krell KAV280cd
WZ: Krell KAV 300i
GŁ: Audio Physic Virgo
A wieczorem jak wszyscy spia: Panasonic + Toshiba + Sennheiser HD 555

01.05.2006
22:46
smile
[9]

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]

01.05.2006
23:10
[10]

peners [ SuperNova ]

Moje głosniki maja 6 lat i dałem za nie całe 1zł :D Teraz planuje cos kupić nowego.

01.05.2006
23:13
[11]

Weakando [ Senator ]

Amplituner: Philips FR 960 (Wiem... Philips, ale nie moge na niego narzekać) Dolby Digital i Dolby Pro Logic, niestety nie ma DTSu :(
DVD: Sony Playstation 2 (Tak wyszło :) )
Przód: Unitra ZGC-50-8-44 50W, jak na taki wiek to grają naprawdę bardzo dobrze, dużo wysokich i średnich :) takie jak na zdjęciu tylko kolor ciemniejszy ---->
Tył & centralny: jakieś technicsy po 40W :) Mało oglądam filmów więc starczą.
Sub: Tonsil 50W :) Troche mógłby być mocniejszy ale jeszcze daje rade :)
Często muzyka leci kablem z Sound Blaster Live 5.1 Digital do amplitunera :)

Ogólnie zadowala mnie ten zestaw :)

02.05.2006
07:14
smile
[12]

Bahr [ Pretorianin ]

a u mnie głośniczki 5.1 Logitech X-550:) Sasiedzi jeszcze u mnie nie byli - rodzicve są zawsze powyżej 80dB i podkręconym głośnikiem niskotonowym:DDDDD
Pozdro, Bahr

02.05.2006
07:34
[13]

Taikun44 [ Michael Scofield ]

dwa małe, stare głośniczki Philipsa, maja chyba z 7 lat xD

02.05.2006
09:06
smile
[14]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Zestaw głośników 5.1 tracera :D

02.05.2006
09:17
smile
[15]

Ace_2005 [ The Summer ]

Na chwilę obecną to tym >>>

Może nie jest to coś nadzwyczajnego, ale nieźle je słychać. Policją grozili mi już nie raz, a już szykuje się zmiana na coś znacznie mocniejszego:DD

02.05.2006
09:20
smile
[16]

gofer [ ]

2 wzmacniacze Unitra Radmor 5102. Jeden ma 25-30 lat, drugiego kupiłem w komisie (od roku próbuję zrozumieć co za matoł sprzedał taki sprzęt za 100 zł). I nie chciałbym się chwalić, ale przy moich staruszkach większość obecnych plastików po prostu się chowa. Kto miał/ma sprzęt z Unitry ten wie :)

02.05.2006
10:16
smile
[17]

ehhh [ Angel of Death ]

Stary jak swiat Sony FH-B55CD z oryginalnymi glosnikami, imo dzwiek jest bardzo dobry, ale straszne beztalencie artystyczne ze mnie, i gluchy jestem jak pien, jednak znajomi mowia, ze dzwiek dobry wiec nie mam na co narzekac. Pare telefonow mialem w nocy, mimo ze dzwiek lecial do nich przez 2 sciany to dowiedzialem sie, ze jestem nienormalny:)

02.05.2006
10:29
[18]

Fett [ Avatar ]

aktualnie Logitechy X-530, poprzednio mialem dwie jebane kolumny 100 Watowe ale sie nie miescily wpokoju:P

02.05.2006
11:21
[19]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja mam słabiutki sprzęt , ale muszę się pochwalić , że sąsiad ma bardzo dobre głośniki . Jak puszcza muzykę to odczuwam drgania ściany .

02.05.2006
11:36
smile
[20]

xion [ Generaďż˝ ]

Ace_2005... ten sprzet jest boski, sam takiego uzwam ;] + nVidia... ludzie 2 pietra nizej i wyzej spac nie moga od rana jak ide do shool na 9;45... :D:D
CREATIVE ROOLZ


w tle Aifam, jak zyjesz ;] co prawda dlugi weekend ale nie szkodzi :D

Jest jeden "-" dobrego sprzeatu... ma pikny pokoik :D halogeny itp. ale gdzie niegdzie sa pekniecia farby/tynku czy jak to sie inaczej zwie :D oczywiscie od nadmiaru dobrej glosnej muzyki :D

02.05.2006
11:38
[21]

Bloohder [ Elven Fighter ]

2 głośniczki tracera z przed 4 lat

02.05.2006
11:40
[22]

xion [ Generaďż˝ ]

W sam raz aby odbierac radio maryja :D

02.05.2006
11:43
[23]

Pawelk222 [ Konsul ]

Creative Inspire T3000 ----------------------------------------------->
Nawet, nawet dają czadu ..

02.05.2006
11:51
smile
[24]

S1KoR© [ surf or die ! ]

ja sie nie bede chwalic bo jeszcze nie mam czym (aktualnie jedynie glosniki jak weakando) i gramofony, do ktorych poszukuje taniego wzmacniacza..moze ktos poleci mi cos z tego typu sprzetu ? cos taniego, byle mialo wyjscie aux i wejscie na glosniki..na allegro szukalem ale nie ma nic co by mi pasowalo..

02.05.2006
12:09
smile
[25]

daro [ Pretorianin ]

widze ze głosniczki komp creativa przewarzają?

----->gofer Radmor to jest piekny sprzecik sam uzywalem i to naprawde pieknie gra.Ale musze ci pow ze Harman kardon nie ustepuje to jest sprzecik z wyzszej pólki,i naprawde jakosc dzwieku jest obledna

z tego co zuważylem to sprzetu typu wzmachol podpiety do kompa nie jest zbyt wiele.

S1kor----> ostatnio byłem na gieldzie elektromnicznej w Kraku bo kuzynek chcial kupic jakis ampli ijeden gosc szprzedal H K za 350 zeta uzywanego oczywiscie ale klasa sprzet kolo poprostu zabardzo nie wiedzial co to jest za firma i ile kosztuje to skorzystalismy naprawde warto.

02.05.2006
13:02
[26]

mietek syn mleczarza [ Pretorianin ]

Aktualnie terroryzuje sasiadow swoim nowym nabytkiemm ktorym to jest amplituner Pioneer vsx-915, dvd Pioneer dv-380 oraz zestaw glosnikow 5.0 Quadral Quintas 500. Narazie mecze sasiadow swoim pierwszym filmem Kill Bill ktorego zakupilem pare dni temu za zlocisza piecdziesiat w kiosku. Zdazylem juz go obejzec chyba ze 3 razy. Oj biada sasiadom, biada.

02.05.2006
13:08
[27]

daro [ Pretorianin ]

mietek jak chesz pomeczyc sasiadów to zapusc "Bylismy żołnierzami " w DTS ja okopy robilem i siedzilem w hełmie:)))))

02.05.2006
13:18
smile
[28]

Apocalyptiq [ Konsul ]

Ja sąsiadów nie mam:P Serio, mieszkam na kompletnym odludziu:) I sie dziwiłem że neostrada nie działa:D hahaha

02.05.2006
13:32
[29]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Logitech X-620 (6.1).

W życiu bym juz do 2 glośników nie wrócił :)

02.05.2006
13:41
[30]

The_Books_Eater [ Pretorianin ]

głupi ten wątek "pochwalcie się" to chyba najgłupsza forma wątka, co taki niedowartościowany jesteś? A może domy okradasz i chcesz wiedziec. Swoją drogą to nie tylko twój problem, co jakis czas sie takie wątki pojawiają : pochwalcie sie rowerem samochodem tym co macie na obiad zegarkiem komórką itp, nienawidze ludzi co sie chwalą,

02.05.2006
13:41
smile
[31]

VYKR_ [ Vykromod ]

Creative rox.

aczkolwiek moje uszy kiepsko znosza glosna muzyke w pomieszczeniach zamknietych, dlatego sasiedzi jakos jeszcze nie powariowali

02.05.2006
13:45
[32]

Daark [ Konsul ]

Ja męcze sąsiadów czymś takim

02.05.2006
13:45
[33]

daro [ Pretorianin ]

------>The_Books_Eater
niedowartosciowany?
haha
a pozatym jak ci sie nie podoba watek to nie pisz i nie wchodz jak wiesz mamy demokracje i wolnosc wypowiedzi,
tyle, a tekst o kradaniu domow byl mega normalnie ile nad nim myslales?co zalosne....

02.05.2006
13:47
[34]

Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]

Dwa głośniki 6W firmy Kinyo.

02.05.2006
13:47
smile
[35]

Scandal [ Quantum Singularity ]

Ja mam od paru dni Creative T6060, zwykle plastiki, jednak cale lata od glosnikow stereo jakie mialem przez hmm 7 ostatnich lat.
Teraz prawde mowiac zaczynam rozumiec, dlaczego tak wszyscy narzekaja na brak DTSu w polskich wydaniach filmow na DVD. Melomanem nie jestem, jednak roznice da sie zauwazyc, nawet nie posiadajac sprzetowego procesora DTSu.... moze kiedys, jak bede mial swoj dom :).

02.05.2006
14:02
smile
[36]

John_Kruger [ Baron ]

moim najblizszym sąsiadem jest bar/dom weselny itp w jednym... a jesli juz katuje to na glosnikach Eltax i sprzecie audio - Yamahy, moc wyjsciowa cos kolo 270 W. --->>

tak na marginesie - jesli ktoś potrzebuje jakis mebelki, np. tego typu co jest na zdjeciu niech da znac;)

02.05.2006
14:09
smile
[37]

req [ Centurion ]

CD: Onkyo DX-7211
Wzmacniacz: Harman Kardon HK-620

Kolumny: Sony SS-176E

Kable głośnikowe: Monster Cable BIWire
Interkonekt: AudioQuest Turquoise

02.05.2006
14:14
[38]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

Ja poki co mam tylko:
Harman Kardon AVR 11 - amplituner, swietny
Denon DCM-260 - zmieniarka 5xCD, taka sobie
Glosniki Philips z wiezy, badziewie.

Jak wroce z Anglii kupuje Tannoye ;)

A tak BTW wszystkich audiofili zapraszam do watku ponizej, bo cos cicho tam...:(

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4865872

02.05.2006
14:39
[39]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

Amplituner Pioneer VSX415 + 2x Tonsil Perfect 150 (100W RMS) + (nie ma na fotach) 2x głośniki tylne samoróbki :) Na teslach AVR150 (60W RMS) lecz jeszcze nie wykończone. (brak $) Subwoofera narazie nie potrzebuije bo w Tonsilach siedzą nowe 20cm niskotonowe i dają rade trzęsąc czym sie da :P

02.05.2006
14:41
[40]

daro [ Pretorianin ]

Widze ze kilka osób posiada harmanka

dobry sprzecik nie:)

02.05.2006
23:54
smile
[41]

ES_Lechu [ Konsul ]

https://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CForum%5C5/199885341.jpg

To samo co Pawelk222 , sa wypas :D daja "czadu" :P

03.05.2006
08:43
[42]

HeikO :) [ Pretorianin ]

^UP^
Tylko że troche więcej jest tych głośników

03.05.2006
09:00
[43]

Maximus1 [ Generaďż˝ ]

puść System Of A Down na fulla to pospadają z foteli :)

03.05.2006
09:03
smile
[44]

Gaara [ Senator ]

FUCK THE SYSTEM!!

03.05.2006
09:21
smile
[45]

Mogur [ Joga Burito ]

Ja nie mam sasiadów, wiec musze meczyc rodziców :D

Crative T5900 + Audigy 2 ;]

+ --->

03.05.2006
14:00
[46]

daro [ Pretorianin ]

----->Maximus1
dobrze trafiles bo bardzo lubie sytsem kiedys pamietam jak jeszcze mieszkalem ze starymi do ojca jacys kumple przyszli a ja zapodalem Systemik to kolesie patrzyli na mnie jak na jakiegos nawiedzonego Taliba:)
a starszy stwierdzil ze mnie juz do reszty pogielo

teraz lubie sobie zapodac Free Love Depeszów
na Wooferku to tak nisko schodzi ze sasiadka podemna talerze lapie:)))
Albo Blinka STFK tez pieknie gitarka idzie
no i Metallice z synfonia to potrafi wyciagnac piekne brzmienie

edit :literówki(pewnie nadal sa ale.....)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.