daro [ Pretorianin ]
Sprzęt audio pochwalcie się czym męczycie sąsiadów:)
W wątku tym prosze o wpisywanie sprzętu audio jakiego używacie tj czytnik,wzmacniacz, głośniki i sytstem
Moja zabawka to:
DVD Samsung lub komp (soundblaster live)
Wzmacniacz HARMAN KARDON AVR-1550
5.1 DTS+Dolby Prologic2
Głośniki 5,1 Technics
przody 2X120W
SW aktywny podłogowy 60W
central 30W
Tyły po 30W
no to by było tyle .....
owens [ Pretorianin ]
ee co to sytstem ??? i wogule po co ci ta wiedza?
ale nie bede sknera
Logitech 5.1
nic szczegulnego do podmiany
daro [ Pretorianin ]
co Panowi i Panie nie macie sie czym pochwalic?czy nie chcecie?
----->owens sory pod nazwa "sytem" mialem na mysli procesor dzwieku jaki posiadacie tj Stereo,mono ,DD ,DTS ,PL,PL2, itp. źle sformuowałem
A pytam czysto z ciekawości

Sidhe [ Konsul ]
Mediatech 5.1 !
Nie narzekam na sprzet, ale sąsiedzi tez nie:(.
2kaii [ Konsul ]
mi sprzet nie sluzy do chwalenia. Nazwy w tym wypadku nic nie znacza. Liczy sie to, ze nie spotkalem jak do tej pory niczego w tej dziedzinie co wprawilo by mnie w kompleksy. Tannoy m1 + Diora WS502 + Yamaha cdx-396. Nauczylem sie tego brzmienia

matisf [ X ]
5.1 Creative Inspire p580, przy kompie, kino ok 700 wat soniaka mieszkam w domu wolno stojacym nie mam problemu z sadiadami :D

Api15 [ TurshuZen ]
Sluchawki za 30 zlotych

Morgan18 [ Pretorianin ]
CD: Krell KAV280cd
WZ: Krell KAV 300i
GŁ: Audio Physic Virgo
A wieczorem jak wszyscy spia: Panasonic + Toshiba + Sennheiser HD 555

Shifty007 [ The Screaming Eagles ]
peners [ SuperNova ]
Moje głosniki maja 6 lat i dałem za nie całe 1zł :D Teraz planuje cos kupić nowego.
Weakando [ Senator ]
Amplituner: Philips FR 960 (Wiem... Philips, ale nie moge na niego narzekać) Dolby Digital i Dolby Pro Logic, niestety nie ma DTSu :(
DVD: Sony Playstation 2 (Tak wyszło :) )
Przód: Unitra ZGC-50-8-44 50W, jak na taki wiek to grają naprawdę bardzo dobrze, dużo wysokich i średnich :) takie jak na zdjęciu tylko kolor ciemniejszy ---->
Tył & centralny: jakieś technicsy po 40W :) Mało oglądam filmów więc starczą.
Sub: Tonsil 50W :) Troche mógłby być mocniejszy ale jeszcze daje rade :)
Często muzyka leci kablem z Sound Blaster Live 5.1 Digital do amplitunera :)
Ogólnie zadowala mnie ten zestaw :)

Bahr [ Pretorianin ]
a u mnie głośniczki 5.1 Logitech X-550:) Sasiedzi jeszcze u mnie nie byli - rodzicve są zawsze powyżej 80dB i podkręconym głośnikiem niskotonowym:DDDDD
Pozdro, Bahr
Taikun44 [ Michael Scofield ]
dwa małe, stare głośniczki Philipsa, maja chyba z 7 lat xD

Super Kotlet [ Schabowy ]
Zestaw głośników 5.1 tracera :D

Ace_2005 [ The Summer ]
Na chwilę obecną to tym >>>
Może nie jest to coś nadzwyczajnego, ale nieźle je słychać. Policją grozili mi już nie raz, a już szykuje się zmiana na coś znacznie mocniejszego:DD

gofer [ ]
2 wzmacniacze Unitra Radmor 5102. Jeden ma 25-30 lat, drugiego kupiłem w komisie (od roku próbuję zrozumieć co za matoł sprzedał taki sprzęt za 100 zł). I nie chciałbym się chwalić, ale przy moich staruszkach większość obecnych plastików po prostu się chowa. Kto miał/ma sprzęt z Unitry ten wie :)

ehhh [ Angel of Death ]
Stary jak swiat Sony FH-B55CD z oryginalnymi glosnikami, imo dzwiek jest bardzo dobry, ale straszne beztalencie artystyczne ze mnie, i gluchy jestem jak pien, jednak znajomi mowia, ze dzwiek dobry wiec nie mam na co narzekac. Pare telefonow mialem w nocy, mimo ze dzwiek lecial do nich przez 2 sciany to dowiedzialem sie, ze jestem nienormalny:)
Fett [ Avatar ]
aktualnie Logitechy X-530, poprzednio mialem dwie jebane kolumny 100 Watowe ale sie nie miescily wpokoju:P
mirencjum [ operator kursora ]
Ja mam słabiutki sprzęt , ale muszę się pochwalić , że sąsiad ma bardzo dobre głośniki . Jak puszcza muzykę to odczuwam drgania ściany .

xion [ Generaďż˝ ]
Ace_2005... ten sprzet jest boski, sam takiego uzwam ;] + nVidia... ludzie 2 pietra nizej i wyzej spac nie moga od rana jak ide do shool na 9;45... :D:D
CREATIVE ROOLZ
w tle Aifam, jak zyjesz ;] co prawda dlugi weekend ale nie szkodzi :D
Jest jeden "-" dobrego sprzeatu... ma pikny pokoik :D halogeny itp. ale gdzie niegdzie sa pekniecia farby/tynku czy jak to sie inaczej zwie :D oczywiscie od nadmiaru dobrej glosnej muzyki :D
Bloohder [ Elven Fighter ]
2 głośniczki tracera z przed 4 lat
xion [ Generaďż˝ ]
W sam raz aby odbierac radio maryja :D
Pawelk222 [ Konsul ]
Creative Inspire T3000 ----------------------------------------------->
Nawet, nawet dają czadu ..

S1KoR© [ surf or die ! ]
ja sie nie bede chwalic bo jeszcze nie mam czym (aktualnie jedynie glosniki jak weakando) i gramofony, do ktorych poszukuje taniego wzmacniacza..moze ktos poleci mi cos z tego typu sprzetu ? cos taniego, byle mialo wyjscie aux i wejscie na glosniki..na allegro szukalem ale nie ma nic co by mi pasowalo..

daro [ Pretorianin ]
widze ze głosniczki komp creativa przewarzają?
----->gofer Radmor to jest piekny sprzecik sam uzywalem i to naprawde pieknie gra.Ale musze ci pow ze Harman kardon nie ustepuje to jest sprzecik z wyzszej pólki,i naprawde jakosc dzwieku jest obledna
z tego co zuważylem to sprzetu typu wzmachol podpiety do kompa nie jest zbyt wiele.
S1kor----> ostatnio byłem na gieldzie elektromnicznej w Kraku bo kuzynek chcial kupic jakis ampli ijeden gosc szprzedal H K za 350 zeta uzywanego oczywiscie ale klasa sprzet kolo poprostu zabardzo nie wiedzial co to jest za firma i ile kosztuje to skorzystalismy naprawde warto.
mietek syn mleczarza [ Pretorianin ]
Aktualnie terroryzuje sasiadow swoim nowym nabytkiemm ktorym to jest amplituner Pioneer vsx-915, dvd Pioneer dv-380 oraz zestaw glosnikow 5.0 Quadral Quintas 500. Narazie mecze sasiadow swoim pierwszym filmem Kill Bill ktorego zakupilem pare dni temu za zlocisza piecdziesiat w kiosku. Zdazylem juz go obejzec chyba ze 3 razy. Oj biada sasiadom, biada.
daro [ Pretorianin ]
mietek jak chesz pomeczyc sasiadów to zapusc "Bylismy żołnierzami " w DTS ja okopy robilem i siedzilem w hełmie:)))))

Apocalyptiq [ Konsul ]
Ja sąsiadów nie mam:P Serio, mieszkam na kompletnym odludziu:) I sie dziwiłem że neostrada nie działa:D hahaha
Loczek [ El Loco Boracho ]
Logitech X-620 (6.1).
W życiu bym juz do 2 glośników nie wrócił :)
The_Books_Eater [ Pretorianin ]
głupi ten wątek "pochwalcie się" to chyba najgłupsza forma wątka, co taki niedowartościowany jesteś? A może domy okradasz i chcesz wiedziec. Swoją drogą to nie tylko twój problem, co jakis czas sie takie wątki pojawiają : pochwalcie sie rowerem samochodem tym co macie na obiad zegarkiem komórką itp, nienawidze ludzi co sie chwalą,

VYKR_ [ Vykromod ]
Creative rox.
aczkolwiek moje uszy kiepsko znosza glosna muzyke w pomieszczeniach zamknietych, dlatego sasiedzi jakos jeszcze nie powariowali
Daark [ Konsul ]
Ja męcze sąsiadów czymś takim
daro [ Pretorianin ]
------>The_Books_Eater
niedowartosciowany?
haha
a pozatym jak ci sie nie podoba watek to nie pisz i nie wchodz jak wiesz mamy demokracje i wolnosc wypowiedzi,
tyle, a tekst o kradaniu domow byl mega normalnie ile nad nim myslales?co zalosne....
Jogurt Truskawkowy [ konsolowiec ]
Dwa głośniki 6W firmy Kinyo.

Scandal [ Quantum Singularity ]
Ja mam od paru dni Creative T6060, zwykle plastiki, jednak cale lata od glosnikow stereo jakie mialem przez hmm 7 ostatnich lat.
Teraz prawde mowiac zaczynam rozumiec, dlaczego tak wszyscy narzekaja na brak DTSu w polskich wydaniach filmow na DVD. Melomanem nie jestem, jednak roznice da sie zauwazyc, nawet nie posiadajac sprzetowego procesora DTSu.... moze kiedys, jak bede mial swoj dom :).

John_Kruger [ Baron ]
moim najblizszym sąsiadem jest bar/dom weselny itp w jednym... a jesli juz katuje to na glosnikach Eltax i sprzecie audio - Yamahy, moc wyjsciowa cos kolo 270 W. --->>
tak na marginesie - jesli ktoś potrzebuje jakis mebelki, np. tego typu co jest na zdjeciu niech da znac;)

req [ Centurion ]
CD: Onkyo DX-7211
Wzmacniacz: Harman Kardon HK-620
Kolumny: Sony SS-176E
Kable głośnikowe: Monster Cable BIWire
Interkonekt: AudioQuest Turquoise
brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]
Ja poki co mam tylko:
Harman Kardon AVR 11 - amplituner, swietny
Denon DCM-260 - zmieniarka 5xCD, taka sobie
Glosniki Philips z wiezy, badziewie.
Jak wroce z Anglii kupuje Tannoye ;)
A tak BTW wszystkich audiofili zapraszam do watku ponizej, bo cos cicho tam...:(
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4865872
hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]
Amplituner Pioneer VSX415 + 2x Tonsil Perfect 150 (100W RMS) + (nie ma na fotach) 2x głośniki tylne samoróbki :) Na teslach AVR150 (60W RMS) lecz jeszcze nie wykończone. (brak $) Subwoofera narazie nie potrzebuije bo w Tonsilach siedzą nowe 20cm niskotonowe i dają rade trzęsąc czym sie da :P
daro [ Pretorianin ]
Widze ze kilka osób posiada harmanka
dobry sprzecik nie:)

ES_Lechu [ Konsul ]
https://www.gry-online.pl/.%5CGaleria%5CForum%5C5/199885341.jpg
To samo co Pawelk222 , sa wypas :D daja "czadu" :P
HeikO :) [ Pretorianin ]
^UP^
Tylko że troche więcej jest tych głośników
Maximus1 [ Generaďż˝ ]
puść System Of A Down na fulla to pospadają z foteli :)

Gaara [ Senator ]
FUCK THE SYSTEM!!

Mogur [ Joga Burito ]
Ja nie mam sasiadów, wiec musze meczyc rodziców :D
Crative T5900 + Audigy 2 ;]
+ --->
daro [ Pretorianin ]
----->Maximus1
dobrze trafiles bo bardzo lubie sytsem kiedys pamietam jak jeszcze mieszkalem ze starymi do ojca jacys kumple przyszli a ja zapodalem Systemik to kolesie patrzyli na mnie jak na jakiegos nawiedzonego Taliba:)
a starszy stwierdzil ze mnie juz do reszty pogielo
teraz lubie sobie zapodac Free Love Depeszów
na Wooferku to tak nisko schodzi ze sasiadka podemna talerze lapie:)))
Albo Blinka STFK tez pieknie gitarka idzie
no i Metallice z synfonia to potrafi wyciagnac piekne brzmienie
edit :literówki(pewnie nadal sa ale.....)