GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PCSX 2

01.05.2006
18:51
[1]

o.b. [ Pretorianin ]

PCSX 2

Czy gdybym wymienił kompa geforce 5200fx, athlon xp 2000+ 512 mb RAM na geforce 7600gt athlon 64 3500+, 1 GB RAM to dałoby to troche dodatkowych FPSów? Bo mam zaledwie 5 a potem ile by gdzieś było?

01.05.2006
18:54
smile
[2]

Ashall [ Konsul ]

A nie lepiej zamiast wydawać kasę na tak drogi sprzęt kupić PS2?

01.05.2006
18:55
[3]

Narmo [ nikt ]

A ten emulator w ogóle może wyciągnąć więcej FPSów? Gdzieś widziałem screeny, i tam było najwyżej 5...

Bigkangoo --> To na X-BOXie odpalę Final Fantasy X, Final Fantasy X-2 i serię Devil May Cry?

01.05.2006
18:57
[4]

Bigkangoo [ Not For All ]

Bezsensu pomysł. Jak ci zależy to lepiej kup PS2, chociaż wg. mnie to nieopłacalne.
To samo będziesz miał na dużo lepszym Xboxie.

03.05.2006
10:32
[5]

o.b. [ Pretorianin ]

A jak można zrobić żeby to szybciej chodziło?

03.05.2006
10:33
[6]

Narmo [ nikt ]

Kupić PS2.
Nie ma jeszcze sprawnie działającego emulatora tej konsoli.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.