
Obscure [ ExcalibuR ]
Co mam zrobić w MU online aby nie być mordercą ??
/\ ??

Trilok [ Centurion ]
nie zabijac moze ?

BBC BB [ massive attack ]
zła kategoria, ZNÓW!

Obscure [ ExcalibuR ]
Bym prosił o konkretniejszą odpowiedz !
Narmo [ nikt ]
Wykasować postać/konto i przestać grać. Jestem pewien, że inni gracze się ucieszą... ;)
QrKo [ Bolshoi Booze ]
Trzeba byc zalgoowanym w grze. Np. stac w miescie.