GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Galeria na stronie www...

01.05.2006
13:14
[1]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Galeria na stronie www...

Tworzę stronę, na której chcę zamieścić swoje fotografie. Czy da się tak zrobić, abym nie musiał za każdym razem zmieniac rozmiaru, w źródle wpisywać <IMG SRC...> itd? Chciałbym mieć coś w rodzaju kreatora, czy formularza, na zasadzie: podaję tylko ścieżkę, a on mi sam wstawia na stronkę, robi miniaturę oraz link (po kliknięciu na miniature otwiera sie okno z większą fotą) - da sie cuś takiego zrobić?

01.05.2006
13:18
[2]

Madril [ I Want To Believe ]

Ostatni Pajączek ma taką opcję. Są też inne programy...

01.05.2006
13:22
[3]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

Mówisz o pajączku 5 NxG? Po pierwzze niezbyt dobrze kompresuje pliki, po drugie chodzi mi o wstawianie, nie tylko podczas tworzenia, ale i potem...

01.05.2006
13:29
[4]

N2 [ negroz ]

Photoshop

01.05.2006
13:33
[5]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

A coś dokładniej?

01.05.2006
13:38
[6]

PrzemQ 09 [ Konsul ]

N2--> dzięki

jakieś inne rozwiązania ?

01.05.2006
14:59
[7]

Scatterhead [ P ]

poszuakj skryptow PHP z galeriami jezeli masz obsluge php, jezlei nie polecam express thumbnail creator czy express gallery creator niepamietam, znajdziesz na google (napewno express)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.