
Elha [ Legionista ]
O Czym gadać na spotkaniu z chłopakiem?
O czym można rozmawiać z chłopakiem, tak żeby cisza nie zapadła??:]

hen1o [ Konsul ]
O ortografii.
karollus [ parek v rohliku ]
o seksie.

szczerbaty [ Pretorianin ]
Jak nie wiesz o czym gadac to najlepiej wogole sie z nim nie spotykaj :|
MacGawron [ Generaďż˝ ]
O wszystkim jak jest fajny to zainteresuje go to co lubisz robic, gdzie bylas na wakacjach, jakie akcje mialas w zyciu itd. Wszystko!

Matt [ I Am The Night ]
A na czym polega spodkanie ?? ;)
...gadaj z nim o tym co Ci na miejscu przyjdzie do glowy, jak rozmowa sie ulozy to znaczy ze do siebie pasujecie, jak sie nie ulozy to chocbys gadala z nim tylko o tym o czym on by chcial, to i tak nic z tego nie bedzie.
Howgh!

Loon [ Perfekt ]
O porcelania, zastawach stołowych, spodkach, filiżankach...

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]
O muzyce, o filmach, o sporcie, obrabiać dupy osobom, których nie lubicie - jest mnóstwo tematów.
Doom III [ Centurion ]
O dópach. Jeśli przy takim temacie będzie cisza, znaczy że chłopak jest gejem.

Foks!k [ Medyk ]
zaproponuj mu sex i nie bedzie ciszy xD

Leilong [ Generaďż˝ ]
A ty też jesteś chłopakiem?

siwCa [ bananowy kochanek ]
o bronach pięcio skibowych, motoryzacji, tańczeniu swinga, strzelectwie rekreacyjnym..wystarczy troszke kreatywności

Elha [ Legionista ]
nie nie jestem chłopakiem!!!:[ pytanie...:[

Regis [ ]
O tym co go zainteresuje - o pilce noznej, seksie, zapasach w kisielu i o podrywaniu dziewczyn!
riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]
Wypijcie sobie coś (czerwone wino) to rozmowa sie sama rozkręci:)
pooh_5 [ Pretorianin ]
O Ku-Klux Klanie. (Yeah! God h8 KKK!)
fanlegii79 [ Konsul ]
Chlopcy i tak nie sluchaja tylko mysla o seksie, gadaj o czym chcesz napewno bedzie zachwycony :)