GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

O Czym gadać na spotkaniu z chłopakiem?

01.05.2006
12:13
smile
[1]

Elha [ Legionista ]

O Czym gadać na spotkaniu z chłopakiem?

O czym można rozmawiać z chłopakiem, tak żeby cisza nie zapadła??:]

01.05.2006
12:14
smile
[2]

hen1o [ Konsul ]

O ortografii.

01.05.2006
12:14
[3]

karollus [ parek v rohliku ]

o seksie.

01.05.2006
12:15
smile
[4]

szczerbaty [ Pretorianin ]

Jak nie wiesz o czym gadac to najlepiej wogole sie z nim nie spotykaj :|

01.05.2006
12:15
[5]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

O wszystkim jak jest fajny to zainteresuje go to co lubisz robic, gdzie bylas na wakacjach, jakie akcje mialas w zyciu itd. Wszystko!

01.05.2006
12:16
smile
[6]

Matt [ I Am The Night ]

A na czym polega spodkanie ?? ;)

...gadaj z nim o tym co Ci na miejscu przyjdzie do glowy, jak rozmowa sie ulozy to znaczy ze do siebie pasujecie, jak sie nie ulozy to chocbys gadala z nim tylko o tym o czym on by chcial, to i tak nic z tego nie bedzie.

Howgh!

01.05.2006
12:18
smile
[7]

Loon [ Perfekt ]

O porcelania, zastawach stołowych, spodkach, filiżankach...

01.05.2006
12:19
smile
[8]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

O muzyce, o filmach, o sporcie, obrabiać dupy osobom, których nie lubicie - jest mnóstwo tematów.

01.05.2006
12:19
[9]

Doom III [ Centurion ]

O dópach. Jeśli przy takim temacie będzie cisza, znaczy że chłopak jest gejem.

01.05.2006
12:21
smile
[10]

Foks!k [ Medyk ]

zaproponuj mu sex i nie bedzie ciszy xD

01.05.2006
12:22
smile
[11]

Leilong [ Generaďż˝ ]

A ty też jesteś chłopakiem?

01.05.2006
12:36
smile
[12]

siwCa [ bananowy kochanek ]

o bronach pięcio skibowych, motoryzacji, tańczeniu swinga, strzelectwie rekreacyjnym..wystarczy troszke kreatywności

01.05.2006
12:36
smile
[13]

Elha [ Legionista ]

nie nie jestem chłopakiem!!!:[ pytanie...:[

01.05.2006
12:46
smile
[14]

Regis [ ]

O tym co go zainteresuje - o pilce noznej, seksie, zapasach w kisielu i o podrywaniu dziewczyn!

01.05.2006
12:47
[15]

riddickM5 [ Alfa Romeo Driver ]

Wypijcie sobie coś (czerwone wino) to rozmowa sie sama rozkręci:)

01.05.2006
12:47
[16]

pooh_5 [ Pretorianin ]

O Ku-Klux Klanie. (Yeah! God h8 KKK!)

01.05.2006
12:50
[17]

fanlegii79 [ Konsul ]

Chlopcy i tak nie sluchaja tylko mysla o seksie, gadaj o czym chcesz napewno bedzie zachwycony :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.