GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Joint Operations - kupić czy nie?

01.05.2006
11:58
[1]

thekid2 [ I <3 Basketball ]

Joint Operations - kupić czy nie?

Tak siędzę w domu, przed moniorem, i nie mam w co grać :| Wczytywanie map w BF2 mnie wkurza... Advenced Warfighter nawet nie ruszył , a Joint operations można już kupić za 2 dychy :) Tylko czy ktoś jeszcze w to gra? Czy ta gra dalej jest "na czasie"? Po prostu - warto ją kupić?

01.05.2006
12:01
[2]

Kharman [ ]

Ja ciągle w to gram, na serwerach wciąż można znaleźć ludzi, za dwie dychy myślę że warto.

01.05.2006
12:02
[3]

thekid2 [ I <3 Basketball ]

na serwerach wciąż można znaleźć ludzi


eeee... a dużo tyhch serwerów w ogóle? :|

01.05.2006
12:26
[4]

Kharman [ ]

Przed chwilą jak sprawdzałem było 176 serwerów i 516 graczy, z tego co pamiętam w szczycie zbiera się koło tysiąca.

01.05.2006
13:21
smile
[5]

thekid2 [ I <3 Basketball ]

to chyba raczej słabo, co? :/

01.05.2006
13:24
[6]

hohner111 [ d00pa wolowa 0_o ]

thekid boze i tak sie gra na 2-3 serwerach z dobrym pingiem a nie na prywatnym serwerze szkoły w chinach na przyklad gdzie ping = 500...a na raz na mapie jest 100 osob wiec rozpierducha niezla, a to dlatego tyle osob bo ta gra dawana jest za free do czesci kart graficznych itd. a na allegro mozna dostac za 10zł. IMHO fajna gierka na 2 godziki max dziennie, nie uzaleznia ale daje frajde z gry.

01.05.2006
15:24
smile
[7]

mac27 [ Centurion ]

ja ją dostałem akurat przy zakupie kart graf. Zainstalowałem sobie, ale to co mnie odrzuciło to straszne lagi... być może to wina mojego neta (256kb/s) albo słabego serwera. Jakby ktoś mógłby podać mi ip jakiegoś dobrego serwera to byłbym wdzięczny.

01.05.2006
15:25
smile
[8]

eJay [ Gladiator ]

Lagi sa, bo grac moze naraz ponad 120 osob, co powoduje niewyrabanie sie praktycznie kazdego serwera prywatnego:)

01.05.2006
15:34
[9]

kamilako [ Chor��y ]

Opłaca się kup a zresztą jak chcesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.