GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Technika wykonania>>>

01.05.2006
11:57
smile
[1]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Technika wykonania>>>

<<<Drzewa genaologicznego, podpowiedzcie jak to zrobić dobrze szybko i tanio i oczywiście.
Może to być jakakolwiek technika, mam duzo czasu więc nie zależy mi na tym żeby się nie narobić.

01.05.2006
11:59
[2]

Flet [ Fletomen ]

N arysuj dzewo, zrob naklejki z Imieniem i Nazwiskiem data ur i smierci czlonka rodziny, ci w korzeniach najtarsi im wyzej tym mlodsi. Naklejki polacz jakimis kreskami.

01.05.2006
12:02
[3]

hopkins [ Zycie jest piekne ]

Wziac z lasu pien. Wyrzezbic z niego drzewo. Na kazdej galezi wyrzezbic twarz osoby, imie, nazwisko, data urodzenia, data smierci. Im wyzej tym nowsze pokolenie. Powodzenia!

01.05.2006
12:03
smile
[4]

DeLordeyan [ The Edge ]

Jedź do OBI, kup sadzonkę i na gałązkach poprzyklejaj zdjęcia i kartki.

01.05.2006
12:17
[5]

Leilong [ Generaďż˝ ]

Chciałem zrobić coś NIEbanalnego.

01.05.2006
12:41
[6]

Buczo. [ Bradypus variegatus ]

Chcesz być oryginalny to zrób to drzewo dalej niż do pradziadków :P
Sprobuj dojść do XVIII wieku (to najczęsciej możliwe bez specjalnego wysiłku) a zobaczysz jakie twoje drzewo wzbudzi zainteresowanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.