
MaZZeo [ LoL AttAcK ]
Nowy super teleturniej!
Po prostu padłem. Na TVP 1 jest pewien teleturniej "Ryzyko"
Rywalizacja polega na tym, ze każdy zawodnik (2 jest) odpowiada na pytania, zdobywając punkty, i przy okazji małe upominki. I tu chciałbym się zatrzymać. Owszem, wśród tych upominków jest samochód, laptop albo pierścień, ale dużo częściej prezenty typu... żarówka, olej kujawski, słoik dżemu, 30letnie radio....
po prostu leże :D
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Fajnie.
gad1980 [ Konsul ]
Jak widac TVP wypelnia misje za pieniadze podatnikow wprost niesamowicie ;)
Jak to dobrze, ze nia mam TV :)

koksin [ Konsul ]
HE he po prosu REWELACJA. Przez caly czas plakalem ze smiechu. A jak facet wygral pizze to myslalem ze padne:D Najsmisniejsze bylo na koniec jak baba wygrala 100zl (calkowity koszt wygranych wyniosl jakies 120zl).
Fett [ Avatar ]
kiedy leci ten teleturniej ? :) Aż sobie go oglądne :D

Loon [ Perfekt ]
Lepsze to niż "Idź na całość". Albo nie, równie głupie.

komandos33 [ Chor��y ]
ale ten teleturniej musi być fajny a o której leci
Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
Wlasnie kiedy leci
Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]
Dzisiaj było o 10.45

grish_em_all [ Hairless Cobra ]
To kiedyś leciało bodajże na TELE5, obejrzałem to chyba ze dwa razy po czym stwierdziłem, że IQ obniża mi się wprost proporcjonalnie do czasu oglądania. Dziękuję, postoję :P