GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowy super teleturniej!

01.05.2006
11:26
smile
[1]

MaZZeo [ LoL AttAcK ]

Nowy super teleturniej!

Po prostu padłem. Na TVP 1 jest pewien teleturniej "Ryzyko"

Rywalizacja polega na tym, ze każdy zawodnik (2 jest) odpowiada na pytania, zdobywając punkty, i przy okazji małe upominki. I tu chciałbym się zatrzymać. Owszem, wśród tych upominków jest samochód, laptop albo pierścień, ale dużo częściej prezenty typu... żarówka, olej kujawski, słoik dżemu, 30letnie radio....

po prostu leże :D

01.05.2006
11:28
[2]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Fajnie.

01.05.2006
11:29
[3]

gad1980 [ Konsul ]

Jak widac TVP wypelnia misje za pieniadze podatnikow wprost niesamowicie ;)

Jak to dobrze, ze nia mam TV :)

01.05.2006
11:29
smile
[4]

koksin [ Konsul ]

HE he po prosu REWELACJA. Przez caly czas plakalem ze smiechu. A jak facet wygral pizze to myslalem ze padne:D Najsmisniejsze bylo na koniec jak baba wygrala 100zl (calkowity koszt wygranych wyniosl jakies 120zl).

01.05.2006
11:51
[5]

Fett [ Avatar ]

kiedy leci ten teleturniej ? :) Aż sobie go oglądne :D

01.05.2006
11:55
smile
[6]

Loon [ Perfekt ]

Lepsze to niż "Idź na całość". Albo nie, równie głupie.

01.05.2006
11:59
smile
[7]

komandos33 [ Chor��y ]

ale ten teleturniej musi być fajny a o której leci

01.05.2006
12:19
[8]

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]

Wlasnie kiedy leci

01.05.2006
12:23
[9]

Golem6 [ z rzędu Naczelnych ]

Dzisiaj było o 10.45

01.05.2006
12:28
smile
[10]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

To kiedyś leciało bodajże na TELE5, obejrzałem to chyba ze dwa razy po czym stwierdziłem, że IQ obniża mi się wprost proporcjonalnie do czasu oglądania. Dziękuję, postoję :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.