Ktoś_fajny [ Legionista ]
Problem z podłączeniem telefonu do komputera
Witam. Od jakiegoś czasu mam telefon Sony Ericsson K700i i nie dawno kupiłem sobie do niego kabel USB ERI T610 i nie mogę połączyć telefonu z komputerem. Już instalowałem sterowniki z płytki dostarczonej razem z telefonem i kablem - i NIC z tego. Pomóżcie.
Pozdro. Z góry dziękuję.
BBC BB [ massive attack ]
A czy ten kabel jest na pewno kompatybilny z k700? A nei tylko z T610?
Ktoś_fajny [ Legionista ]
w salonie ERY zapewniali mnie że będzie działał, na opakowaniu jest jeszcze oznaczenie DKU-2
Bloohder [ Elven Fighter ]
W tych wszystkich salonach to tylko wciskają kit, żeby tylko ktoś kupił.
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
To może idz do salony ERY i sie zapytaj jak to zrobic?
Ale zapytać lub poprosić o pomoc zawsze możesz.
Ktoś_fajny [ Legionista ]
wątpię żeby chcieli mi pomóc w tej sprawie, bo po tych problemach chciałem zwrócić kabel, ale oni już go nie chcą przyjąć
no nie wiem, spróbuje, ale oni nie chcą go spowrotem więc muszę w jakiś sposób połączyć telefon z kompem

MiniWm [ Peace Maker ]
Phi moga go sobie nie chciec :> ale pomoc klijentowi maja obowiazek :)
Jesli odmowia :P wystarczy napisac jedno pisemko :] w odpowiednie miejsce :]
Ktoś_fajny [ Legionista ]
pisemko już gotowe, tylko chciałem jeszcze zaczerpnąć info na forum, bo może ktoś już miał takie problemy.