GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z podłączeniem telefonu do komputera

01.05.2006
11:10
[1]

Ktoś_fajny [ Legionista ]

Problem z podłączeniem telefonu do komputera

Witam. Od jakiegoś czasu mam telefon Sony Ericsson K700i i nie dawno kupiłem sobie do niego kabel USB ERI T610 i nie mogę połączyć telefonu z komputerem. Już instalowałem sterowniki z płytki dostarczonej razem z telefonem i kablem - i NIC z tego. Pomóżcie.
Pozdro. Z góry dziękuję.

01.05.2006
11:11
[2]

BBC BB [ massive attack ]

A czy ten kabel jest na pewno kompatybilny z k700? A nei tylko z T610?

01.05.2006
11:12
[3]

Ktoś_fajny [ Legionista ]

w salonie ERY zapewniali mnie że będzie działał, na opakowaniu jest jeszcze oznaczenie DKU-2

01.05.2006
11:16
[4]

Bloohder [ Elven Fighter ]

W tych wszystkich salonach to tylko wciskają kit, żeby tylko ktoś kupił.

01.05.2006
11:16
[5]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

To może idz do salony ERY i sie zapytaj jak to zrobic?

Ale zapytać lub poprosić o pomoc zawsze możesz.

01.05.2006
11:18
[6]

Ktoś_fajny [ Legionista ]

wątpię żeby chcieli mi pomóc w tej sprawie, bo po tych problemach chciałem zwrócić kabel, ale oni już go nie chcą przyjąć


no nie wiem, spróbuje, ale oni nie chcą go spowrotem więc muszę w jakiś sposób połączyć telefon z kompem

01.05.2006
11:24
smile
[7]

MiniWm [ Peace Maker ]

Phi moga go sobie nie chciec :> ale pomoc klijentowi maja obowiazek :)
Jesli odmowia :P wystarczy napisac jedno pisemko :] w odpowiednie miejsce :]

01.05.2006
11:26
[8]

Ktoś_fajny [ Legionista ]

pisemko już gotowe, tylko chciałem jeszcze zaczerpnąć info na forum, bo może ktoś już miał takie problemy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.