GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Programy

01.05.2006
11:00
[1]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

Programy

Witam. Mam takie pytanie zna ktos z Was programy badz program do czyszczenia rejestru ze zbednych wpisów jak i pozadkowania go oraz program do usuwania zbednych plików ktore zajmuja niepotrzebne miejsce nie uszkadzając systemu najlepiej sprawdzone i jaka wersja o wszystko chodzi pod widnows Xp jak cos to prosze o kontakt ze mna.Dziekuje

01.05.2006
11:00
smile
[2]

AirWalk [ Pretorianin ]

Easy Cleaner

01.05.2006
11:08
[3]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

Jaka wersja i jaka polecasz stronke

01.05.2006
11:09
[4]

BBC BB [ massive attack ]

Może jeszcze linka bezpośredniego Ci dać?

Easy Cleaner powinien Ci wystarczyć.

01.05.2006
11:12
[5]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

Pewnie jak bys mogl nie pogardze

01.05.2006
11:14
[6]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Proponowalbym na tym zakonczyc watek, moze autor sie nauczy troche myslec.

01.05.2006
11:15
[7]

NEO_MATRIX [ Pretorianin ]

Ok nie badz taki dowciapny. Znajde sobie

01.05.2006
11:16
[8]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

To nie byl dowcip.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.