NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
Programy
Witam. Mam takie pytanie zna ktos z Was programy badz program do czyszczenia rejestru ze zbednych wpisów jak i pozadkowania go oraz program do usuwania zbednych plików ktore zajmuja niepotrzebne miejsce nie uszkadzając systemu najlepiej sprawdzone i jaka wersja o wszystko chodzi pod widnows Xp jak cos to prosze o kontakt ze mna.Dziekuje

AirWalk [ Pretorianin ]
Easy Cleaner
NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
Jaka wersja i jaka polecasz stronke
BBC BB [ massive attack ]
Może jeszcze linka bezpośredniego Ci dać?
Easy Cleaner powinien Ci wystarczyć.
NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
Pewnie jak bys mogl nie pogardze
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Proponowalbym na tym zakonczyc watek, moze autor sie nauczy troche myslec.
NEO_MATRIX [ Pretorianin ]
Ok nie badz taki dowciapny. Znajde sobie
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
To nie byl dowcip.