GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

1 misja w Republika:rewolucja pomocy

01.05.2006
10:52
smile
[1]

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]

1 misja w Republika:rewolucja pomocy

MAm pytanie kogo najlepiej zwerbowac do tej misji wiem ze trzeba ok.25 % w kazdej dzielnicy.
jak sie zarabia te rzeczy nad postaciami siła,coś niebieskiego i bogactwo?? Czemu jak w tej misji kupuje mieszkanie dla 4 personelu to nie moge jednego zwerbowac??pomocy moj nr gg to 5116712.Chcetie bym chcial zeby mnie ktos to nauczyl grac

01.05.2006
11:49
smile
[2]

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]

Help

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.