
Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
1 misja w Republika:rewolucja pomocy
MAm pytanie kogo najlepiej zwerbowac do tej misji wiem ze trzeba ok.25 % w kazdej dzielnicy.
jak sie zarabia te rzeczy nad postaciami siła,coś niebieskiego i bogactwo?? Czemu jak w tej misji kupuje mieszkanie dla 4 personelu to nie moge jednego zwerbowac??pomocy moj nr gg to 5116712.Chcetie bym chcial zeby mnie ktos to nauczyl grac

Piotrus1pan [ Generaďż˝ ]
Help